Šta se kuvalo danas?

Insajder

grrrrr
Domorodac
Danas je na repertoaru bila boranija sa piletinom.
Često to spremam, mada više volim roštilj, ali nije zgoreg da se i kusne nešto s' vremena na vreme.
Inače sam pravi virtuoz u kuhinji, ako mi ne zamerate što se malo hvalim. :rolleyes:

Pišite koja jela spremate i šta najviše volite da jedete. ;)

Skitnica

Fatal woman
Kolonista
Ja najvise volim da jedem, morske plodove sa rizotom, pa onda neko povrce, voce, piletinu...ma ja sve volim da jedem.
Posto sam jutros bila u skitnji, a dosla kuci gladana kao vucica onda sam na brzaka skuvala makarone sa kupovnim gulasom i salatica.
Sutra cu da spremim pilece grudi u sosu od vrhnja :hungry:

jasna949

dežurna ćaskalica
Kolonista
ja imam od juće paprikaš ali ću sutra i ja verovatno pečurke ako ih nađem ako ne onda nešto su napravim sa ribom(osličem)...

Boki

Suspendovan nalog
Danas ja lično ništa nisam kuvao, bilo mi je dovoljno da obarim dve viršlice, dodam malo senfa i napravim sebi sendvičić. Prisetih se onih brzih dana, kada sam na kioscima krajem osamdesetih kupovao one fenomenalne viršle...kako su lepo ujutru sveže mirisale u onim lepinjicamaaaaaa...:hungry:

jasna949

dežurna ćaskalica
Kolonista
ja sam danas istranžirano pile na pari , sa krompirom, boranijom i karfiolom.. imala i supicu...

jeste Boki... nekada je sve mirisalo na viršle i kobaje sa kioska... :):thumbsup: nama školarcima je to bila između užina....:)

Sviđa im se: Boki

Džudi72

Neobaveštena
Domorodac
Pohovano meso+salata za ručak, sendvič za večeru.

PS. Ja sutra idem u goste. I meni mi se dopada-roštilj, salatice, pite, torta.:D

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Domorodac
Đavola mi lepo...Šta misliš ko će sređivati haos posle krečenja? :genije: Pa za to treba snaga, a kud će snaga nego na usta da uđe..Pa mora neko ćevapče da žrtvujem <3

Džudi72

Neobaveštena
Domorodac
A ja idem na rođendan sestričini. Zato znam šta se lepo sprema.:whistling:

PS.

Inače najviše volim da jedem špagete, lazanju, leti salate, roštilj...

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Domorodac
Majstor...Mada mogla bih i ja sama, al...Ajd...Meni bi lakše bilo da krečim, a da ja ne čistim.
Generalno više volim muške poslove, nego ženske.
Ovako ću da čistim :( i fizikališem :happy:

Insajder

grrrrr
Domorodac
ja sam rešio, neću da krečim, promeniću zidove :D

pazi nemoj majstor da ti se uroka pa da ti ofarba zidove u duginim bojama :roflmao:

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Domorodac
Neće, kontroliše moje oko sve, a ako bi se od mene i usudio, tu je i keva, ona je još ''umiljatija'' od mene...Kontam da bi ga u dugu pretvorila kad bi se zajebo i tako okrečio :roflmao:

Osim toga služiću ga mlekom zbog otrova iz boje. :laugh:

Insajder

grrrrr
Domorodac
jesi li ludaaa..majstor da pije mleko??? :o
bolje mu daj sonu kiselinu :D

ako se zezne negde, ti mu ukini ćevapče za svaki zajeb :)