Sta sa stvarima koje nam vise ne trebaju?

T

Tokunaga

Gost
Sve decije male stvari dajemo prijateljima ili rodjacima. Sve ostalo sam predavao u Crveni krst. Kako je to lep osecaj...
Istina.
Prvi put smo organizovano prebrali stvari koje ne nosimo kada su bile poplave 2014. a ljudi iz Obrenovca smešteni kod nas u nekoj sali.
Posle toga, pravac - Crveni krst.

Shesau_

Poznata ličnost
Član
Ovo me podseti :) Znam osobu koja radi u Sidu i radi posao vezan za migrante. Radi na primanju garderobe koja je uglavnom nova,sa etiketama jelte. Kada stigne svaka nova tura ljudi koji rade tu prbo proberu za sebe i nose kuci,ostalo se deli. Zbog takvih stvari me ne zanima Crveni krst. Kome znam da treba dacu,ostalo prodam jer ni ja nisam dobila za dz.

T

Tokunaga

Gost
Mene u momentu predaje ne zanima ko će uzeti moju košulju ili trenerku.
Ko god da uzme - trebalo mu je, a to da li je stranac ili moj komšija - nije mi uopšte bitno.
JA se osećam lepo kad ne bacim stvari.

G

Gea

Gost
Pa jel to bacanje ako ih ostavim pored kontejnera da ih uzme komšija ili komšinica? :ninja:

Taca

ona, stara
Član
Meni je najdraže kada završe kod nekoga koga znam/volim. Da učinim, usrećim, pomognem nekom svom. Osim toga nemam neki osećaj važnosti, osim što se radujem tuđem zadovoljstvu. Recimo da sam htela da se rešim toga i uspela sam u svojoj nameri.

Landa

Poznata ličnost
Član
Pa jel to bacanje ako ih ostavim pored kontejnera da ih uzme komšija ili komšinica? :ninja:
Moguce da ce zavrsiti tamo gdje ne bi trebalo. I ja sam tokom godisnjeg osmora ,ostavila jedne cipele pored ulaza gdje sam boravula.
Da li ih je uzeo neko kome zbilja trebaju ili su opet zavrsile na smetjjistu, nepoznato.

• Sviđa mi se
Reagovanja: Gea

Njavica

Dreamer.
Član
Mi smo jos kao mali davali dalje stvari, knjige, igracke. Secam se da je mama nosila pune dzakove nasih stvari u Dom za nezbrinutu decu i od tad mi ostala ta neka navika, svu odecu koja je u dobrom stanju saljem devojcicama u jednom selu preko komsinice, ovo sto ne moze vise da se nosi u kesu i isto pored kontejnera.
Moram priznati da mi nista sladje nije bilo kad sam bila mala nego kad mi sestra da neke njene majicice, nijedna kupljena nije mogla da zameni osecaj :D to je jer je ona stariija i bas feeensi i ima tako lepe stvari :D
Nikad nisam probala kupovinu stvari preko neta, jer mi nije to to ako ja pre kupovine to ne probam, al ima vremena, bice prilike.

Landa

Poznata ličnost
Član
Ja sam cak i cipele kupovala. Odjecu, sminku,hranu.
Jer dozvoljavaju da vratis i posalju novu opet.

Vrh Dno