• Dobrodošli na Ćaskanja. Ćaskanja forum je Internet zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Opuštena atmosfera i dobra zabava je ono po čemu smo prepoznatljivi. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija, tema... Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se ili se prijavite sa Vašim nalozima na društvenim mrežama. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. Pridružite nam se!

Šta sa besplatnim akcijama?

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
U našoj zemlji ima 4,82 miliona malih akcionara koji su akcije velikih srpskih preduzeća dobili besplatno.
Po svemu sudeći, njihovo "akcionarstvo" se, nažalost, svodi se samo na jedno pitanje: da li odmah unovčiti ove hartije ili sačekati.
Ja akcije nisam dobio, jer radim u firmi koja još uvek nije podelila akcije. Ali da jesam, čuvao bi ih za neke bolje dane, pa makar i propale. Jer njihova sadašnja cena je smešna.

tamarishka

Vila dobrila
Kolonista
Pa imam te akcije... ali sam potpuno neinformisana po tom pitanju, bas zbog cene... pa nemam sta tu da unovcim, kad nemam ni za dobar rucak od tih akcija....

Amy-

Domorodac
Domorodac
........ja sam dobila akcije od Dinkica.....ali ih nisam unovcila....i da nije sada pokrenuta ova tema ja bih potpuno zaboravila i da ih imam....:zbunjen:

maki

Domorodac
Domorodac
Toliko sam zaboravila na njih da čak ni nepitam za dividendu...
Zbilja, dobija li neko tu dividendu?:cautious: