• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Šta otkriva njegov poljubac

lutalica

optimista sa iskustvom
Starosedelac
Učlanjen(a)
12.08.2012.
Broj reagovanja
614
Horoskop
Rak
Šta otkriva njegov poljubac
thumbnail.php
Foto: Shutterstock
I same ćete se iznenaditi kada budete shvatile šta sve možete da saznate o muškarcu a samo na osnovu njegovih usana i poljupca...
delimiter_article.png

Širom otvorene oči

Za razliku od žena koje romantične trenutke obično „začine“ spuštenim kapcima, kada dođe do poljupca muškarci vole da drže oči otvorene. To je za njih znak da potpuno uživaju u trenutku - razumljivo ako se uzme u obzir da su vizuelisti, posebno kada je seks u pitanju.
Nagnuta glava

Ukoliko, dok vam se usne opasno približavaju, on pokušava da zauzme najbolji položaj kriveći glavu, znajte da je reč o muškarcu spremnom na kompromise. Onaj, pak, koji cilja „pravo u metu“ (prevedeno: ima direktan pristup) je spontaniji, ali i više okrenut svojim potrebama.
Nestašni jezik

Ako bez ustezanja kreće u napad ne skrivajući „aktivni“ jezik, reč je o izuzetno strastvenom muškarcu. Ukoliko se više ponaša kao radosni bernardinac, a manje kao neko ko zna gde su granice, verovatno je sebičan. Ako smatra da su za prvi poljubac samo usne dovoljne, možda strepi da ne bude pogrešno shvaćen.
Tehnika

Muškarac koji se drži istog ritma tokom celog poljupca, pri tom se ne prilagođavajući vašoj brzini i intenzitetu je - što da se lažemo - neprilagodljiv! Za onog koji se savršeno uklapa u vaš ritam može se reći da zna da komunicira sa ženama.

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.294
Horoskop
Ovan
Dok ga ne poljubite nećete znati kakav je. ;)

lutalica

optimista sa iskustvom
Starosedelac
Učlanjen(a)
12.08.2012.
Broj reagovanja
614
Horoskop
Rak
Znaci, najbolje je spopadati muskarce na ulici i odmah ih poljubiti, da znas na cemu si..... Zasto uzalud gubiti vreme?!:zbunjen:

jasna949

dežurna ćaskalica
Starosedelac
Učlanjen(a)
27.10.2010.
Broj reagovanja
2.926
Horoskop
Blizanci
204811a_0_1H2DP.jpg

evo ja čekam da naiđe prvi i da ga spopadnem....:whistling:

Stemis