Šta nosi novi dan?

Taca

ona, stara
Čemu se nadate u skorijoj budućnosti? Kakva su predviđanja? Da li je najgore prošlo? ...

FB_IMG_15898076254459051.jpg

šufnudla

neprilagođena
Uf...ne znam...
S koronom ćemo se nekako izboriti.
Posle izbora ćemo potonuti.
Scenario 1: Prva mera posle izbora će biti 20% niže plate svima u javnom sektoru. Kultura i nauka se ukidaju. Opšta kriza. Porast kriminala, alkoholizma i depresije.
Scenario 2: prodaja svega što iole vredi; dalje zaduživanje države zarad privida "normalnog" stanja. Porast kriminala, alkoholizma i depresije.

Kanda nisam najbolje volje?🤔

Jelena

Novajlija
Novi??? Koji po redu docekam zoru,ne znam da li da idem u krevet ili da odmah produzim na posao... potpuno mi je sve naopako,ali dobro—-😙

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Čemu se nadam u skorijoj budućnosti? Ako misliš na sutra, prekosutra- nadam se da će mi konačno stići neke porudžbine koje čekam već nedelju dana ( ne razumem tu kurirsku službu ).

Ako misliš na mesec, dva...hmm..izbora će biti ili će ih odložiti. Mislim da nismo gotovi sa koronom. U Kini je ponovo buknula epidemija ( tako su rekli sada na vestima ).

Očekujem ponovo vanredno stanje, bili izbori ili ne. Očekujem probleme kada su finansije u pitanju, zdravstvo, školstvo..

Potpuni sam pesimista..

Njavica

Dreamer.
Svi ste se bre zavili u crno šta je ovo :D
Dan posle vanrednog stanja sve se vratilo u normalu. :D
Za izbore svi znamo šta će da bude, tako da se ja nadam za jedno godinu do dve da svi poludimo pa razrušimo sve ovo.
Što se tiče života generalno, preživeli smo, skrpili smo se nekako za sve, i sada treba da uživamo u proleću/letu :)

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Svi ste se bre zavili u crno šta je ovo :D
Dan posle vanrednog stanja sve se vratilo u normalu. :D
Za izbore svi znamo šta će da bude, tako da se ja nadam za jedno godinu do dve da svi poludimo pa razrušimo sve ovo.
Što se tiče života generalno, preživeli smo, skrpili smo se nekako za sve, i sada treba da uživamo u proleću/letu :)
Život je lep! :)

Vrh Dno