Šta je ljubav?

simpleman

Poznata ličnost
Član
Drago mi je da ste pogledali moje slike,hvala I za lajkove a hvala I Anchy za komentar!Ipak je lepo kada ljudi reaguju na tvoje pisanje ili fotografije,na to sam mislio kada je bila aktuelna tema o prestanku rada foruma,lajk,smajli ili komentar kao znak da je neko nešto video.Postaviću još tri fototgrafije i neću vas više zamarati što se fotografija ove vrste tiče,inače obožavam fotografiju i imamo ih mnoštvo sa svih mesta koje smo posetili ili dogadjaja kojima smo prisustvovali.Jedna od ove 3 koje slede su ja i moje pile u šetnjici pored Tise u Bečeju prošle godine.Ostale dve su od žene koju neizmerno volim, sa svadbe gde smo bili kumovi prošle godine i sa Petrovaradina takodje prošle godine.Pozdrav za sve od nas dvoje zaljubljenih!I to je ljubav!

Prilozi

simpleman

Poznata ličnost
Član
Hvala Taco,jeste da sam izabrao lepše slike:D.Kao što rekoh volimo da slikamo mesta i dogadjaje a i selfije.Ove godine smo posetili dosta mesta a ako bi ovde postavljao fotografije bila bi galerija brzo puna.Šta ćeš matori pa ludi ali i to je ljubav!:)

Vrh Dno