Šta fali ponedeljku ?

• Začetnik teme Tihi Don
  • Datum pokretanja

maki

Nindža
Član
samo da se sve završi pre subote te da uživamo lepo u vikendu....
Iznuri me ovo izčekivanje....traje od prošle nedelje pa ko turska serija postalo;):)

maki

Nindža
Član
Ma prepoznajem sebe...
Prošla sam sličnu stvar sa starijim....
Razredna i direktor i ja u njegovom kabinetu....
Uh kad se samo setim....
Prvo pustila njih da govore, a oni se okuražili mojim ćutanjem....
E kad sam onda ja krenula....jooooj da im sve po spisku i čak navedem da znam da je gosn direktor kućni prijatelj deteta koje štite, a poturaju i svaljuju krivicu na moje dete...
A sve završim sa konstatacijom da sledeći put, ako ga bude bilo odmah spreme ispisnicu za dete her sam završila sa njima svaki razgovor...
Kako su ze zblanuli na ispisnicu....joj majko moja....to pogadja i direktora i školu direktno jer se mora obrazlagati....
Više me niko do kraja školovanja nije zvao:D

šufnudla

neprilagođena
Član
Ponedeljak je dan za sednice u mojoj školici... TragEdija i užas :vomit:
Psihički sam se pripremala od jutra (za večernju seansu): joga, meditacije, ommmmmm..... (pola sata), vežbe disanja, motivacioni govori i persen tableta (bromazepam u tašni, za rezervu, ako zatreba nešto "jače")... Ma, nema pomoći!:ljut:

Taca

ona, stara
Član
Eh...i j bila u školi, konačno sam se utrefila sa nas'icom. Bila sam very nice i na nivou zadatka...ma bili bi ponosni na mene. :smuggreen: I? Junački odslušala 1, 5 sati priče o tome kako njoj nije lako i kako je neshvaćene i u jednom, ključnom momentu, kada je ova hvatala vazduh, izustim pitanje: I, šta ćemo povodom loše ocene iz pismenog?
Ona na to: pa daću mu naknadno da radi kontrolni sa zadacima koje smo vežbali u svesci. Neću menjati brojeve, neka nauči.
Kako je umrlo znanje? Beš znanje, ajde da premostimo i preživimo dan. Ako se sećate svoje škole, e pa to ovako izgleda danas. :)

T

Time

Gost
Ponedeljak je dan za sednice u mojoj školici... TragEdija i užas :vomit:
Psihički sam se pripremala od jutra (za večernju seansu): joga, meditacije, ommmmmm..... (pola sata), vežbe disanja, motivacioni govori i persen tableta (bromazepam u tašni, za rezervu, ako zatreba nešto "jače")... Ma, nema pomoći!:ljut:
Srce mi se cepa :p

T

Tokunaga

Gost
U ovom kontekstu, zaposleni mrze svaki ponedeljak.
Ne svi, ne svaki, ali je to tako u većini slučajeva.

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Ne mogu da kazem da ga mrzim, ali posto rano ustajem zbog posla, najteze mi je ponedeljkom. Verovatno zbog vikenda.

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Skoro dve godine su prosle od pisanja. Ponedeljak mi je i dalje njak dan, osim kada pocinjem nesto novo.

Vrh Dno