• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Sta biste sebi poklonili za rodjendan

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.888
Horoskop
Lav
2020-08-11_233900.png

Poklonila samoj sebi za rodjendan ove divne knjige. 🥰 🥰 🥰 🥰
Sa postojecim naslovima koji su jos u Srbiji, uz dodatkom ovih novih, moja dugo sanjanja izgradnja licne biblioteke je uveliko pocela.
Bice izazov i zadovoljstvo sve ovo preneti sa ove strane okeana. 🤓

Живота

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
28.03.2019.
Broj reagovanja
1.840
Horoskop
Ribe
Poklonila bih sebi, da se moze, karakter!😂
Da se resim cigareta zauvek, ne samo privremeno s vremena na vreme.
To s cigaretama jeste zeznuto. Kažu da u današnje cigarete stavljaju neke hemikalije koje povećavaju zavisnost, jer proizvodjačima cigareta nije u interesu da vi prestanete da pušite, oni žive od vas pušača. Ja sam recimo 100 puta pokušavao da batalim pljuge, te od nove godine ću, te od uskrsa, te od prvog ovog, te prvog onog... pa ću da smanjim na 5 cigara dnevno, pa se toga držim prvih 2-3 dana posle se vratim na staro... i tako u nedogled. A onda dođoše oni predsednički izbori 2012. godine, drugi krug, Tadić i Nikolić, veče čekamo rezultate, ja ubeđen da Tadić dobija, već je u prvom krugu vodio, i ne znam šta mi bi kažem ja mojoj ženi inače okorelom antipušaču, "e ako Nikolić pobedi prestajem da pušim!". Pristižu prvi rezultati Tadić 40%, Nikolić 45%! Auuu šta ću sad :nailbiting: !?! Izdržim ja nekako prvi dan, izdržim i drugi... I tako... dan po dan, i evo sledeće godine ću "proslaviti" okruglo 10 godina kako ne pušim! Znači neće se desito onda kad vi hoćete nego kad je suđeno!

Poslednja izmena:

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.892
Horoskop
Ovan
U svoj toj nesreći koja nas je zadesila počev od te 2012. godine, eto i nečeg dobrog. :thumbsup:
Kao bivši pušač, velika podrška svim pušačima da donesu čvrstu odluku i ostave cigarete. :thumbsup:

Живота

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
28.03.2019.
Broj reagovanja
1.840
Horoskop
Ribe
Pa sad... neki bi rekli da od 2012. počinje doba prosperiteta i napretka! Naravno ja ne spadam u te :laugh:

tamarishka

Vila dobrila
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.01.2010.
Broj reagovanja
857
Horoskop
Vodolija
Života, dakle samo obećanje ženi je više od bilo kakve odluke i to mi se sviđa. Šalim se. Drago mi je da si se rešio te loše navike, pa kako god. I ja sam prestala da pušim još u maju 2003. godine i mislim da mi je to bila jedna od boljih odluka. Nažalost, ne znam zašto sad imam problem sa "karakterom" slatkiša ne mogu da se rešim, a kako godine idu, taloži mi se na nekim nezgodnim mestima.

Живота

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
28.03.2019.
Broj reagovanja
1.840
Horoskop
Ribe
Slutim koja su to nezgodna mesta. Ja pa slatko ič ne je'm, neće mi duša pa to ti je! Doduše volim nekad uz kafu parče crne čokolade i to one sa 70% kakaoa!

tamarishka

Vila dobrila
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.01.2010.
Broj reagovanja
857
Horoskop
Vodolija
Volim crnu čokoladu, pa i onu sa 85% za koju se i ne može reći da je slatka. Ukus se menja, sad volim i slane stvari. Kao klinka i mlada sam volela samo slatkiše i to bilo koje. Kada imam potrebu da pojedem nešto slatko, to je moglo da bude bilo šta i kupovni slatkiši, keksevi i čokolade. Sada me to je zadovoljava, volim baš nešto konkretno, domaće - kolač ili tortu. E da, ranije je bilo važno da je čokoladno, sad mo je recimo Moskva šnit omiljenija poslastica, mljac!

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.892
Horoskop
Ovan
Ja sve sto sam voleo kao mali i sad volim. I jos sam ponesto i pridodao. Od slatkisa jedem sve. Pocelo je da se talozi, pa pokusavam da smanjim. Ne uspeva mi uvek, ali se trudim. :D

tamarishka

Vila dobrila
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.01.2010.
Broj reagovanja
857
Horoskop
Vodolija
Ja se ne trudim 😂
Mislim, ne prežderavam se, nekako mi porodično svi jedemo male količine hrane, ali ne pazim šta ću jesti.
Čudno je da sam kao mala obožavala, da ne kažem, bila užasno probirljiva, jela najviše slatkiše. Sada, retko šta ne volim. Otvorena sam da probam nova jela. I ako ne više, onda bar podjednako kedem slatkiše i slaniše.

Vrh Dno