• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Sta biste sebi poklonili za rodjendan

Beba

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
04.10.2014.
Broj reagovanja
11.262
Horoskop
Ovan
Tako je @šufnudla, skromnost apsolutno nije vrlina...

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.892
Horoskop
Ovan
Zaista. :) I cena je pristupačna, imajući u vidu dužinu boravka, avionsku kartu (mada bih ja radije brodom).

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.892
Horoskop
Ovan
Jel ti to namerno krijes da ne izbaksuziras? :):)

šufnudla

neprilagođena
Starosedelac
Učlanjen(a)
26.11.2016.
Broj reagovanja
2.980
Horoskop
Strelac
Masažnu fotelju....

Fotelja nad foteljama

Masažna fotelja MAJESTIC II se nalazi u kategoriji lux fotelja i predstavlja model fotelje koji se može koristiti i u profesionalne svrhe što podrazumeva mogućnosti podešavanja masaže za određene probleme koji su danas jako zastupljeni kod ljudi srednjeg doba.

• udobnost, estetika, elegancija, moderan stil
  • enterijerski prilagodljiv i savremen dizajn
  • ergonomska prilagodljivost prema konstituciji čoveka
  • 3D masaža telu omogućava prijatnu i sveobuhvatnu masažu sve 4 telasne zone sa izuzetnom prilagodljivošću i preciznosću
  • Efekti gnječenja, potiska, pritiska, trljanja, rastresanja
  • ritmička i sinhrona masaža
  • podešavanje jačine masaže individualno svake telesne zone po želji
  • 14 masažnih glava u predeli leđa i vrata-sijatsu masaža
  • Masaža ruku vazdušnim potiskom u predelu bicepsa, tricepsa i podlaktica
  • Masaža stopala 4 masažne glave
  • elektronsko pomeranje naslona za noge i leđa - biranje položaja tela u kom se masira
  • automatska funkcija vraćanja stolice u početni položaj nakon završetka programa
  • Osam vazdušnih jastuka u predelu listova i stopala
  • vibracija sedalnog dela sa tri moda i tri jačine vibracija
  • 4 vazdušna jastuka za masažu ruku
  • LED monitor u boji
  • lako upravljanje i programiranje
  • Kombinacija mehaničke i vazdušne masaže
  • Aktivacija točkova prilikom transporta-radi lakšeg pomeranja fotelje

Masira sve četiri telesne zone:

• vrat, trapeze, ramena
  • torakalni (središnji) i lumbalni deo leđa
  • bedra sa zadnjom ložom
  • noge - listovi i stopala

Ova fotelja za masažu namenjena je ljudima koji znaju šta žele. Masažna fotelja MAJESTIC II je sklop vrhunskog dizajna i visoke tehnologije, multi fukcionalna i višenamenska za vaše potpuno zadovoljstvo.

• Na području nogu masažu sa dva seta sa mehanizmom gnječenja
  • Na području nogu masažu vazdušnim jastucima akumpresurnim dejstvom
  • Na području stopla masažu vazdušnim jastucima u 3 moda
  • Na području bedara dubinsku masažu vibracionim efektima - sa 3 moda
  • Na području zadnje lože i butina vazdušni pritisak u 3 moda-anticelulit program
  • Na području lumbalnog i središnjeg dela leđa, ramenog i vratnog dela masaža - gnječenjem - šijacu masaža akumpresurnim efektom u dva smera (efekat masaže se vrši sa 14 masažnih glava)
  • Na području vrata i ramena gnječenje sa manuelnim biranjem smera masažnih glava
    (u smeru kazaljke na satu i suprotno od smera)

šufnudla

neprilagođena
Starosedelac
Učlanjen(a)
26.11.2016.
Broj reagovanja
2.980
Horoskop
Strelac
S obzirom na to kako živim, shvatila sam da ta stolica nije više luksuz, hir ili hedonizam, već čista potreba. Ubi me beskonačno sedenje (poslom izazvano), vrat i kičma me hronično bole, mišići su stalno napeti od stresa (da se postigne sve što mi se postavlja kao zadatak)…. Joga dva puta nedeljno ili hodanje svakodnevno po pola sata/sat više nisu dovoljni da neutralizuju ovoliku količinu (nevoljnog) sedenja pred kompjuterom.

Imam neko Beurer jastuče za masažu i maltretiram ga tako što ga šetam uz i niz kičmu, više puta na dan. Samoj sebi ličim na ono svinjče kad se češe uz tarabu :laugh:. Ali i ono (jastuče, ne svinjče) može da radi samo 15 minuta u kontinuitetu. Dakle, stolica je postala "must have"...

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.430
Horoskop
Ribe
Ne slavim rođ. Ali spremim tortu pa ko se seti, seti se i svrati. Ne volim pretenciozne i skupe poklone. Ne volim da mi ljudi kupuju brdo stvari koje mi ne trebaju. Jer ono što želimo, to se i ne kupuje.
Pošto me prijatelji poznaju, izgleda veoma dobro, svi koji su svratili su mi doneli kutiju cigara.
To bi i ja sebi kupila. 😂

simpleman

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
23.09.2019.
Broj reagovanja
575
Horoskop
Rak
Zadovoljan sam sa onim što imam tako da mi ništa ne treba a svoje rodjendane baš nesto ne slavim a i ne volim...skoro da zaboravim, poklanjam svoje rodjendane barem jedno 40 su mi višak i gratis su.

šufnudla

neprilagođena
Starosedelac
Učlanjen(a)
26.11.2016.
Broj reagovanja
2.980
Horoskop
Strelac
Zadovoljan sam sa onim što imam tako da mi ništa ne treba a svoje rodjendane baš nesto ne slavim a i ne volim...skoro da zaboravim, poklanjam svoje rodjendane barem jedno 40 su mi višak i gratis su.

Ja svake godine sebe obradujem nečim. "Nek sam ja sebi živa i zdrava. I srećna." Nije da mi nešto treba, ali volim da obeležim taj dan sa najbližima, iz čiste zahvalnosti. :)

Vrh Dno