Šta biste poneli na pusto ostrvo?

Džudi72

Neobaveštena
Član
Zamislite da morate da odete, na određeno vreme, na pusto ostrvo. Šta biste sve poneli tamo? Da li biste poveli nekoga da vam pravi društvo?

Ja bih ponela hranu, garderobu neku laganu pošto je tamo toplo, mnogo knjiga, baterije one velike jer tamo nema svetla noću...i razmišljam koga bih povela.

anuška

Poznata ličnost
Član
Volela bi da neko vreme provedem na pustom ostrvu. Daleko od svih. Hrane bi ponela dovoljno, garderobu samo ono nužno, neke lepe knjige za čitanje i hrpu križaljki. Povela bi svakako sa sobom Tibija svog kućnog ljubimca. Bolje društvo od njega teško da mogu naći.

jasna949

dežurna ćaskalica
Član
Dobar nož, mačetu, kanape, nešto od sudova, upaljaće, knjigu uradi sam.... sve ono što bi mi pomoglo da se preživi i naravno Cicka i Micu....

Džudi72

Neobaveštena
Član
Ja bih povela moju Ciciku, sigurno, a možda bih povela i sestričinu, ako hoće da ide sa mnom. I lekove bih ponela zbog alergija i ujeda pauka, buba i ostalih životinjki koje tamo žive.

Icy

White Wolfess
Član
Kutiju alata, 2 šerpe, nekoliko udica.. rent-a-crnca.. to je to :)

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Konzerve za jelo, jednu dobru crnku, brinetu i plavušu, da ne pravim diskriminaciju, a pribor za pecanje stalno nosim sa sobom. :D

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Član
Plavi su, a opšte je pozanato da padam na plavušane ko zrela kruška s drveta :D

Njavica

Dreamer.
Član
jel mogu nekako kuću da prenesem tamo? :D i unutra samo najosnovnije da imam, hranu, kupatilo, muziku, mnooogo papira za crtanje, jednu cupavu budalu i uzivanje zaista <3

Vrh Dno