Srpski prevod za XenForo i oficijelnih dodataka

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Neko je vredan, m? :D
Kod:
Adjust several phrases to use the more general wording of "the site" rather than "the board".
Elem, pregledao sam te zastarele fraze i ja sam kod mene te iste samo potvrdio kao ažurirane, jer reč Site ili Board sam prevodio kao Forum što je najbolje, jer se radi o forumu.
A prva fraza koju si prijavio nije fraza xenForo foruma već dodatka Advanced Application Forms. :)

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Ne mogu da tražim to od članova foruma. Sasvim je dovoljno da ukažu na greške u prevodu.

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Internet sajt Krstarica neovlasceno i bez pitanja uklonila copyright link sa prevoda xf foruma koji sam uradio i objavio za besplatno preuzimanje i korišćenje.

Nicky

oćem, nećem
Urednik
Krtarica jednostavno nije vredna priče, imaju sreće da nije moj prevod, inače bih preko Host-a pravio DMCA i tražio Takedown za nelegalno korištenje.
Za njihovo traže odobrenje, za tuđe(besplatno) ih je baš briga.
Možda su kupili dodatnu licencu za uklanjanja XF copyright ali im to ne daje pravo da uklone ćaskanja link.
NO RESPECT prema takvim sajtovima.

Pogledajte sportklub. rs forum, skoro posle 7-9 godina drže i dalje ko je preveo VB softver iako imaju odobrenje da mogu da uklone reklamu. RESPECT 4 EVER!

Poslednja izmena:

Gliga

Novajlija
Postovanje Stemis,
Pokusavam da za nas forum (xenforo 2) preuzmem prevod ADDON, ali je na xenforo sajtu postavljeno da ne moze da se downloaduje (No permission to download). Link do foruma je vatrrrm.ga, forum je za CS:GO, i hteli bi da prevedemo forum, ali zbog nemogucnosti download-a ne mozemo (ispravka mozemo, ali ne bih peske). Da li postoji neka sansa da se addon preuzme van xenforo sajta? Procitao sam ovaj topic i shvatam zasto odbijas da ga podelis javno. Ako nesto znaci necu nista uklanjati iz prevoda, sve cu ostaviti kako jeste.

P.S. molim vas ovo ne smatrajte reklamiranjem foruma, link sam poslao da znate sta zelimo da prevodimo

Poslednja izmena:
Vrh Dno