• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Sreca

dusicaa

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
18.08.2010.
Broj reagovanja
981
Horoskop
Strelac
Da li ste srećni i koliko ....... i šta je za vas sreća uopšte?
Na skali od 1-10,gde vidite sebe?

Amy-

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
16.11.2010.
Broj reagovanja
646
Horoskop
Ovan
......pa trnutno 8.5 ....... smatram da nikako ne treba da budem nezahvalan i da ne cenim ono sto imam...... trenutno imam probleme koji me sprecavaju da budem 100% srecna ...

1. moj dragi je vise hiljada kilometra daleko od mene i ja trebam da mu se pridruzim...i to vrlo skoro... a volela bih da mozemo da zivimo Srbiji
2. guska od doktorke koja me je lecila ...tako da mi se obicna kontrola pretvorila u nocnu moru... ali se nadam da ce se sve zavrsiti kako treba ...

...ostale stvari su ok.......koliko to u ovim uslovima u kojima svi mi zivimo moze da bude... sto babe kazu ZDRAVLJE JE NAJBITNIJE...

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.855
Horoskop
Lav
Stavila bih se u sredinu...5...Jer svoju srecu jos uvek gradim

dusicaa

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
18.08.2010.
Broj reagovanja
981
Horoskop
Strelac
Svi tezimo savrsenoj sreci i razlicito je poimamo.Sreca je proizvod uma,jedan tren i nista vise
Sreca nekog posećuje, dugog zaobilazi. Ne može se kupiti, pokloniti, izmamiti, još manje oteti. Treba je umeti prepoznati i sačuvati, a pre svega, ne tražiti je na pogrešnim mestima.
Zdravlje, ljubav, osećanje važnosti i psihičke i materijalne sigurnosti nešto su bez čega se čoveku ne mili da se ujutro budi. Pa opet , neki sve to imaju, a nisu srećni, dok drugi imaju tek ponešto ali se ne žale, nasmejani su, puni vedrine i nade.
Imam sve preduslove za 10,no nikako je sebi ne mogu dodeliti,mozda neku 8 mrsavu ili manje.
Mnogo brinem i to svakako narusava srecu.
Jedna danska poslivica kaze :
"Sreća zastaje pred vratima da dozna da li je opreznost unutra".

Vrh Dno