• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Srbija uvodi gej brakove

tamarishka

Vila dobrila
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.01.2010.
Broj reagovanja
773
Horoskop
Vodolija
jeste prica prenapumpana, ali o njoj se ne bi ni pricalo da LGBT populacija ne zeli da paradira... Nenormalno mi je da se dozvole gej brakovi, jer mi nije prirodna ta pojava... Ostavite ih na pustom ostrvu da sklapaju brakove pa da vidim kako ce se civilizacija dalje razvijati...
Naravno, ima ozbiljnijih tema za razgovor, ali "volimo" da se zamajavamo budalastinama...
I nisam za to da im se dozvoli usvajanje, kao sto neko rece, ni pod tackom razno...

Misha

Nadrndani Bengalski tigric
Učlanjen(a)
13.12.2011.
Broj reagovanja
83
Horoskop
Nije određen
Dobri su predlozi za nove zakone.
Apsolutno mi se svaki dopada.

Kao prvo,
Deo gde ce drzava isplatiti sumu, ako jedan roditelj ne placa alimentaciju (to je vrlo cest slucaj, i ja sam ziv primer deteta koje nikada u zivotu nije videlo alimentaciju svog oca):genije:

Sto se tice surogat majki, i za to sam.
Vreme je da Srbija krene malo napred, u korak sa vremenom.:genije:

I za kraj, ono sto je vama svima palo u oko, istopolni brakovi.
Pa i bilo je vreme, ne? :rolleyes::genije:

Habibi

Član partije :P
Starosedelac
Učlanjen(a)
30.04.2011.
Broj reagovanja
192
Horoskop
Ribe
Što se tiče samih homoseksualaca nemam ništa protiv,pa i to ako im je stalo da se venčaju takodje nemam ništa protiv iako mi nije prirodno al to je njihova stvar šta žele da rade sa svojim životom...Jedino što se nikako nebih složila je usvajanje deteta,tu se već dovode u pitanje način vaspitanja i odrastanja tog istog deteta,kakva bi se ličnost formirala u takvom okruženju,plus opterećenje okoline... Da ne dužim ima tu mnogo faktora...al sve do toga nema problema...

Z

Zoroslav

Gost
Pa legalizaciju. Pederskih. Brakova uvode i odobravaju isto pederi koi su na vlasti to davam je jasno Upamtite imate 2vrste pedera jedni su oni za koje zna svatko A drugi su oni sto povlace konce i prikazivaju lijepo lice. A ustvari su lopuze i pederi Ostvaruju se protocanstva. Svetoga. Pisma. Ko ne vjeruje neka uzme. Sveto pismo i pogleda bice mu jasne mnoge stvari Danasnje covjecanstvo ubrzanim korakom hita u propast Sve sto je nekada bilo razvrat i prljavo Danas se proglasava normalnim Sve stoje nekada bilo razvrat najnizih pobuda danas se stiti zakonom. Bruka i jad uostalom necu ja da vise pisem o tome uzmite sveto pismo tamo imate odgovore na sve sto vam nije jasno

Z

Zoroslav

Gost
Svi omi koi podrzavaju i odobravaju ovakvo nesto neka se zapitaju dali su normalni ili im fali koja daska u glavi Po njhovome je normalno da miskarac nateze muskarca na onu stvar Dali ti ljudi vide ili ne vide Jao onima sto vide a ne vide. Cuju a ne cuju. Tosu rijeci Isusa. Krista. Sada vidite dali pripadate tima koi vide a nevide. Cuju a ne cuju odobravanje i pravdanje prljavih stvari koje ugrozavaju ljudski moral i cast spada u Sotonizam

Z

Zoroslav

Gost
Ljuti me sto ce u nasoj skupstini,ako bude po naredjenju vladajucih partija,a zahvaljujuci svojoj glasackoj masini,to proci glatko.Vidim da se u svetu,pojedinim regionima,daju prava na izbor,ali pravo na uvodjenje istopolnih brakova i tamo izaziva velike rasprave.Ja ,kao gradjanin ove zemlje zadrzavam pravo na svoje misljenje i protivljenje.
Verujem da ce usvojiti,ali je pitanje koliko ce zaziveti.Mada ,uvek ce biti onih zeljnih slikanja,senzacije,onih koji ce hteti da budu prvi,da se o njima govori.I nece oni samo sedeti kuci,zasto bi,ako imaju zakonsko pravo?Jednom dato pravo samo se prosiruje nikad se ne oduzimaju prava.Oni ce setati zagrljeni,ljubiti se na ulici,pratiti dete u skolu,ici na roditeljske!Sve sto rade bracni parovi.Mislim da nismo za to spremni i da je pametnije da nemaju ta prava,i zbog njih i zbog nas.Ne mozemo se praviti da nisu tu,ili ih prihvatamo u potpunosti ili ne.Ja imam pravo da kazem da sam protiv.
Dobri su predlozi za nove zakone.
Apsolutno mi se svaki dopada.

Kao prvo,
Deo gde ce drzava isplatiti sumu, ako jedan roditelj ne placa alimentaciju (to je vrlo cest slucaj, i ja sam ziv primer deteta koje nikada u zivotu nije videlo alimentaciju svog oca):genije:

Sto se tice surogat majki, i za to sam.
Vreme je da Srbija krene malo napred, u korak sa vremenom.:genije:

I za kraj, ono sto je vama svima palo u oko, istopolni brakovi.
Pa i bilo je vreme, ne? :rolleyes::genije:
Ja bez po muke mogu da zamislim takve komsije.Ako mi ne narusavaju privatnost...neka su zivi i zdravi.
Mislim da je bitnije kakav je neko covek,a ne kakvog je seksualnog opredeljenja.
Sve sto u svojoj kuci rade,a ne paradiraju ulicom...njihov problem...
Znaci,protivnik sam parada homoseksualaca tj.nije mi jasno sta time postizu i odgoja dece ostalo me ne zanima..:ehej:
Slusaj tisi gradjanin i moras ustati u obranu casti humanosti obraza svoje zemlje Nema tu sta me briga briga vas je i te kako draga moja prijateljice Zar cete gledati i slusati popovanja pedera o nji hovim pravima mozeteli da zamislite stoce tek dase desava legalizacijom toga. Olosa vidijecete legalizacijom toga pocece strahovito da raste broj te gamadi necete vise imati mira ni sigurnosti Gledacete po javnim mjestima kako se javnokerebece a vi im necete moci nista Sto jer ste dozvolili da se to legalizira. Stavite prst na celo i razmislite

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.490
Horoskop
Ovan
Svi omi koi podrzavaju i odobravaju ovakvo nesto neka se zapitaju dali su normalni ili im fali koja daska u glavi
Zoroslave, svako ima pravo na svoje mišljenje, kako ti kojima fali daska u glavi, tako i ti. Ali te upozoravam, poslednji put, da nikoga nemaš pravo vređati zbog svog mišljenja ili iznetog stava. Da li smo se razumeli?

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.014
Horoskop
Ribe
Totalni sam liberal, neka svako čini šta želi... Živi i pusti druge da žive ( ili umru) :thumbsup:.

U tom duhu vaspitavam i svoju decu... Živiš onako kako sam izabereš, drugi se ne pitaju, mogu da odobravaju ili ne... Ako moja deca jednoga dana izaberu da bude gej, staću iza njih i eliminisaću svakoga ko bude podigao obrvu na to. :ninja: :punch::mrtav::cigar::smuggreen:
To se odnosi na sva pitanja etike i morala, kao i političke stavove , a ne samo na pitanje o gej brakovima!

Vrh Dno