• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

SQ za muškarce

anuška

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
17.07.2012.
Broj reagovanja
5.516
Horoskop
Ovan
Seksualni kvocijent - za muškarce

mx150_20070122120101_SQ-test.jpg

IZRAČUNAJTE SVOJ SQ - SVOJ SEKSUALNI KVOCIJENT

Seksualni kvocijent - za muškarce
Da bi izračunali svoj SQ, muškarci moraju iskreno ocijeniti sljedećih 10 tvrdnji na temelju vlastite seksualne aktivnosti u posljednjih 6 mjeseci. Svaki odgovor boduje se od 0-5 ovisno o učestalosti i stupnju seksualnog zadovoljstva, s tim da nula označava najniži a 5 najviši stupanj slaganja s tvrdnjom. Rezultat pomnožen s dva predstavlja vaš osobni SQ od mogućih 100 bodova. Taj rezultat pokazuje razne stupnjeve zadovoljstva s ljubavnim životom.

Tvrdnje:
1. Moj libido je dovoljno snažan da me potakne na započinjanje spolnog odnosa. 1 2 3 4 5

2.Moja moć zavođenja dovoljno je jaka da osjećam sigurnost upuštanja u spolni odnos. 1
2 3 4 5

3. Predigra je zadovoljavajuća, nešto u čemu uživamo i ja i partnerica 1 2 3 4 5

4. Spolno zadovoljstvo i mogućnost postizanja vrhunca moje partnerice djeluju na moje seksualne sposobnosti. 1 2 3 4 5

5. Erekciju mogu održavati dovoljno dugo da bih dovršio spolni odnos orgazmom. 1 2 3 4 5

6. Nakon seksualne stimulacije imam dovoljno snažnu erekciju tijekom seksualne aktivnosti. 1 2 3 4 5

7. Mogu konzistentno održati erekciju tijekom seksualne aktivnosti. 1 2 3 4 5

8. Ejakulaciju mogu kontrolirati tako da spolna aktivnost traje onoliko dugo
koliko želim. 1 2 3 4 5

9. Tijekom seksualnih odnosa mogu postići orgazam i seksualni vrhunac. 1 2 3 4 5

10. Moja seksualna postignuća potiču me na daljnje seksualne odnose. 1 2 3 4 5

Zbroj bodova pomnožite s dva.

Rezultati:

81 - 100 Vruć seksualni život: Vrlo sam zadovoljan svojim seksualnim životom i u njemu uživam u potpunosti.
61 - 80 Topao seksualni život: Uživam u sexu ali mogao bi biti i bolji
41 - 60 Mlak seksualni život: Smatram da bi moj seksualni život mogao biti bolji.
21 - 40 Razočaravajući seksualni život. Seksualni život ne pruža mi dovoljno zadovoljstva
0 - 20 Frustrirajući seksualni život: Vrlo sam zabrinut, jer mi se čini da više uživam čitajući dobru knjigu, nego u seksu.

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.376
Horoskop
Ovan
A jel imamo pravo na bonus poene ako probijemo stotku? :D

Boki

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
15.01.2013.
Broj reagovanja
3.361
Horoskop
Ovan
Prosto ne bih da saopštim rezultat, razočaraće se ove fine dame ovde. :notworthy:

Vrh Dno