Sport naš nasušni

simpleman

Poznata ličnost
Član
Za nešto manje od devet...…...SATI ali bitno je stići na cilj, tako da je dozvoljeno poneti i kamp opremu ako ti ne smeta:thumbsup:

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Uz dobar trening i pripreme, verujem da bih mogao da stignem na cilj u roku od deset dana.

sovac

Poznata ličnost
Član
Tacki 😂

podseti me na onaj vic ulazi čovek u bus i pita sve prisutne u busu: ko ste vi? mi smo jehovini svedoi rekoše svi u glas-auu a šta je taj jehova toliko zgrešio 😁

simpleman

Poznata ličnost
Član
Svaka čast na odgovoru Taco:thumbsup:,pošto nisi sportista(sportaš) častim te litrom vinjaka ili po želji,može i red bull al' se bojim da ne dobiješ krilca a ne znam dal' znaš da letiš;)

Живота

Poznata ličnost
Član
Znaš one tete i čike što zvone na vrata, dele pamflete, biblije i oće da te učlane u sektu Jehovini svedoci? E, to su počeli i ovi sportisti tako da vrbuju za svoje ciljeve. Čim se malo opustiš i ne paziš, eto te na triatlonu. 🙄😎
Jao i meni su jednom zvonili na vrata Jehovini svedoci, koji su to smorovi, neke dve izandjale babe, počele da guše nešto, Isus, jehova, sudnji dan, biblija, ovo-ono, mislim se daj bre baba mani me keve ti, jedva sam ih se otreso... na kraju sam morao da budem neprijatan!

simpleman

Poznata ličnost
Član
08.02.2020 Prilikom današnje šetnje slučajno naleteli na trim stazu koju do sada nismo primetili pa reko ajde da se oprobam...

Prilozi

Njavica

Dreamer.
Član
Teretany plus uskoro plivanje na bazeny. 💪 Em do leta dovedena linija u red, em što nakon svakog treninga imam osećaj da mogu još toliko da skačem i budem aktivna,plus mnogo sam bolje raspoložena. 👠

Vrh Dno