Sport naš nasušni

simpleman

Poznata ličnost
Član
Za nešto manje od devet...…...SATI ali bitno je stići na cilj, tako da je dozvoljeno poneti i kamp opremu ako ti ne smeta:thumbsup:

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Uz dobar trening i pripreme, verujem da bih mogao da stignem na cilj u roku od deset dana.

sovac

Novajlija
Tacki 😂

podseti me na onaj vic ulazi čovek u bus i pita sve prisutne u busu: ko ste vi? mi smo jehovini svedoi rekoše svi u glas-auu a šta je taj jehova toliko zgrešio 😁

simpleman

Poznata ličnost
Član
Svaka čast na odgovoru Taco:thumbsup:,pošto nisi sportista(sportaš) častim te litrom vinjaka ili po želji,može i red bull al' se bojim da ne dobiješ krilca a ne znam dal' znaš da letiš;)

Живота

Poznata ličnost
Član
Znaš one tete i čike što zvone na vrata, dele pamflete, biblije i oće da te učlane u sektu Jehovini svedoci? E, to su počeli i ovi sportisti tako da vrbuju za svoje ciljeve. Čim se malo opustiš i ne paziš, eto te na triatlonu. 🙄😎
Jao i meni su jednom zvonili na vrata Jehovini svedoci, koji su to smorovi, neke dve izandjale babe, počele da guše nešto, Isus, jehova, sudnji dan, biblija, ovo-ono, mislim se daj bre baba mani me keve ti, jedva sam ih se otreso... na kraju sam morao da budem neprijatan!

Vrh Dno