• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Smrt guglu, sloboda narodu

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.222
Horoskop
Ovan
Svaka čast Austaliji. Samo, i ovde je borba jedino oko novca. Ali bi bila sjajna stvar da države najzad stave pod kakvu takvu kontrolu internet monopoliste.

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
14.610
Horoskop
Ribe
Zanimljiva vest, konačno da i njima neko prodrma stolicu na kojoj sede.

sovac

kafolenčić
Starosedelac
Učlanjen(a)
08.11.2019.
Broj reagovanja
1.019
Horoskop
Ovan
država koja vrši onakvu represiju nad svojim gradjanima nema nikakvo pravo da spominje zaštitu istih...imaju nameru da preuzmu potpunu kontrolu interneta pod izgovorom zaštite svojih gradjana al to je verovatno teorija zavere ali istina će izaći kad tad na čistinu...

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.643
Horoskop
Lav
@sovac Zašto misliš da žele da preuzmu potpunu kontrolu interneta?

Zašto se u svemu vidi neka teorija zavere?

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
14.610
Horoskop
Ribe
Da, ne kapiram kako su građani Australije ovim oštećeni?

sovac

kafolenčić
Starosedelac
Učlanjen(a)
08.11.2019.
Broj reagovanja
1.019
Horoskop
Ovan
Dzudić naravno da im je to u planu...oteraju gugl i plasiraće informacije samo one koje koje njima odgovaraju a i kontrola...pazi ja nisam za gugl uopšte jel gugl je zlo ali ovde je zloupotreba vladajuće pozicije baš njih briga za svoje gradjane...danas se bogatsvo i moć više ne meri toliko novcem već posedovanjem informacija i upotrebom istih na ovaj ili onaj način...a u svemu što se vidi teorija zavere je sa razlogom bez razloga sigurno nije a i u eri smo postojanja interneta imaš vidjenja stvari sa više strana e to njima sad smeta mnogo jel ne mogu da rade baš šta žele...

Tacki oštećeni su jel pored ovog što im rade i cenzurisaće ih masno...

Poslednja izmena:

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.222
Horoskop
Ovan
Sovac, ovde je rec o borbi za peraspodelu novca i dobiti. Nema ovo nikakve veze sa filtriranjem informacija, odnosno cenzurom. Bas ce Gugl da spasi svet od cenzure.

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
14.610
Horoskop
Ribe
Iskljiučim Java Script jer me urnišu reklame, pogotovo ovde. E, što je čudan forum bez Jave, pola opcija nema. Ni reakcija nema, samo 👍 odvratni. I to te pita jesi siguran da ti se sviđa ovaj komentar. Uključim Javu ponovo. 🙄

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.222
Horoskop
Ovan
Javascript. Spojeno. I to nije Java, to su dva razlicita programska jezika. Ako zelis da neutralises reklame na forumu, samo se uloguj, jer se reklame ne prikazuju registrovanim clanovima. ;)
A za ostale sajtove koristi neki ad blocker. To je mnogo bolje nego da iskljucujes javascript.

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
14.610
Horoskop
Ribe
Ono jes, jedna reč. 🙄 Delovalo je kao dve. 😎😂

A što da se ulogujem ako neću ništa da napišem? Zašto onda postoji opcija čitanja off line? 🙄 Sada mi reci i da se off line piše zajedno! 😳

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.222
Horoskop
Ovan
Ne moras da se ulogujes, ako ne zelis, samo sam napisao kakve su postavke prikazivanja reklama.
Offline bih ja izabrao, mada moze i off line, pa i off-line.

sovac

kafolenčić
Starosedelac
Učlanjen(a)
08.11.2019.
Broj reagovanja
1.019
Horoskop
Ovan
Sovac, ovde je rec o borbi za peraspodelu novca i dobiti. Nema ovo nikakve veze sa filtriranjem informacija, odnosno cenzurom. Bas ce Gugl da spasi svet od cenzure.

ma daleko od toga koje crno guglovo spašavanje sveta od cenzure...

Vrh Dno