• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Smešna strana istorije

Boki

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
15.01.2013.
Broj reagovanja
3.361
Horoskop
Ovan
24044_neander3.jpg
DA SU DANAS SA NAMA SLEDEĆE OSOBE, ŠTA BI SE DESILO?​
- Aladin bi pokušao da protrlja sijalicu i ubila bi ga struja.​
- Milošu Obiliću sudilo bi se u Hagu zbog kršenja običaja i pravila rata i za međunarodni terorizam.​
- Sveti Georgije bi se našao na meti društava za zaštitu životinja i verovatno bi bio ekanonizovan.​
- Filipu Višnjiću bi se sudilo zbog kleveta i širenja lažnih vesti.​
- Cezar bi bio lustriran zbog neodgovorne politike na Rubikonu i osuđen zbog​
nezakonite kocke.​
- Odisej bi se, vrativši se kući, suočio sa brakorazvodnom parnicom i ozbiljnom alimentacijom kao odštetom za neredovno ispunjavanje bračnih dužnosti i prevaru.​
- Juda bi radio za DB.​
- Kraljević Marko bi dobio trajnu zabranu na dozvolu za jahanje zbog pijanstva, kao i tužbu zbog navođenja životinja na alkoholizam i uništavanje putne infrastrukture.​
- Arhimed bi imao jakuzi i bolelo bi ga za nauku.​
- Sveti Ilija bi radio za EPS.​
- Kaligula bi bio predsednik skupštine.​
- Nostardamus bi imao agenciju za proricanje i sopstveni plaćeni termin na TV Pinku.​
- Tesla bi i dalje bio ispred svog vremena.​
- Dekart bi rekao "Mislim... Vidi, zanimljiva emisija na TV-u!"​
- Hipokrit bi imao privatnu kliniku, a medicinska zakletva bi počinjala sa:​
"Lekar je dužan da pomogne bez obzira na vrstu viskija"​
Mislim da je ovo dobar uvoda za neke smešne i neverovatne podatke iz naše i svetske istorije. Ako ih znate podelite sa nama, skupljamo retke istorijske činjenice.​
:laugh:

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.855
Horoskop
Lav
Vrhunski su ovo napravili...Kidala sam se od smeha kad sam ovo prvi put videla :hilarious:

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.293
Horoskop
Ovan
baš su dobro napravili. :)

Vrh Dno