• Ovaj veb sajt koristi kolačiće (cookies). Nastavkom korišćenja ovog veb sajta saglasni ste sa našom upotrebom kolačića. Pročitajte više.

Smajlići-izbor

anuška

Kolonista
Kolonista
Već neko vreme članovi među ponuđenim smajlićima ne nalaze odogovarajućeg koji bi najdetaljnije izrazio njihove osećaje.
Predlog ove teme je da članovi ubacuju smajliće koje smatraju zanimljivim a nema ih među pnuđenima kako bi se na ovaj način zaoivoljile potrebe i obogatio forum.

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Nikako da se setim poznatog sajta gde su bili fantastični smajlići, ali ne ovako veliki.
Moram da smislim način kako da vam udovoljim,a da pri tome ove smajliće ostavim kao podrazumevane.

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Domorodac
Nikako da se setim poznatog sajta gde su bili fantastični smajlići, ali ne ovako veliki.
Moram da smislim način kako da vam udovoljim,a da pri tome ove smajliće ostavim kao podrazumevane.
Pa sefe sto se meni ne obratis...Anchy je nekada, ne tako davno, vodila forum i normalno da je takve sajtove znala i jos normalnije je da sve te smajlice ima u kompu :sneaky:

Samo ti javi kad treba da otvorim moj kovceg...Imam ih mali milon :happy:

anuška

Kolonista
Kolonista
Stemis je ovog puta zaista ubacio link sa mnogo smajlića i verovatno će svatko naći nešto što mu odgovara .
Anchy mislim da nije na odmet da i ti otvoriš tvoj kovčeg.:)

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Domorodac
Nije, ali nacin na koji bih morala sve to da ubacim je vise nego zamoran cak i za mene ovakvu.
Mogu ubaciti nekoliko naravno, ali ne znam sto bi znacilo kad bi stalno moralo da se hostuje, sto je glavni razlog sto ne ubacujem svoje smajlice u postovima, jer nemam zivaca time da se bakcem.

No, kazem, nekoliko cu svakako ubaciti u toku veceri, pa ko voli nek izvoli :)

anuška

Kolonista
Kolonista
U pravu si samo pet je moguće ubaciti , pa bi to trajalo . Pokušala sam ja ubaciti ako odaberem neke koji meni fale moram ubacivati jednog po jednog. Bilo bi dobro kad bi se svi zanimljivi smajlići ubacili u ( neku korpu ) ovako je nezgodno tražiti po linkovima, gde je smajlić koji trebaš.

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Mislim da na toj stranici ima svakakvih smajlića, čak mislim da ako se registrujete, možete ih urediti po svom nahodjenju.
ne znam zasto bi se dodavali neki drugi iz raznih zbirki, ovde ima gotovo sve sto vam treba. Ali kako hocete, no u svakom slucaju, u editoru za poruke se takvi smajlici nece dodavatai, jer ne zelim sarenilo.

anuška

Kolonista
Kolonista
Tačno, tamo je velik izbor smajlića i svatko će se snalaziti kao i do sada. Dovoljni su i ovi postojeći , meni se tu i tamo ukaže potreba u nekoj poruci. Možda neke izdvojiti za koje većina članova misli da bi koistili.

Z

Zoroslav

Gost
Ja imam nesto drugo da pitam bio sam na Srbski forum. Oni imaju odmah ukljucen komunikacioni slajd na kome mozes odmah uzivo da komuniciras sa forumasima vito nemate

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Ja imam nesto drugo da pitam bio sam na Srbski forum. Oni imaju odmah ukljucen komunikacioni slajd na kome mozes odmah uzivo da komuniciras sa forumasima vito nemate
Nemamo. Imali smo ga, ali su ga članovi toliko koristili da su zanemarili pisanje na forumu. I onda sam ga uklonio. Meni je važnije pisanje na forumu, a članovi se mogu na razne načine dovijati radi neposredne, odnosno chat komunikacije.