• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Skandalozna proslava sindikata pravosuđa

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.392
Horoskop
Ovan
Poverenica za zaštitu ravnopravnosti Nevena Petrušić danas je najoštrije osudila "skandalozne i uvredljive" fotografije sa proslave sindikata pravosuđa, na kojima se vidi da je hrana "servirana" na nagim ženskim telima i zatražila od nadležnih organa da preispitaju sve okolnosti tog događaja.
"Ovom cinom zloupotrebe, iskorišćavanja i nasilja ponižene su i omalovažene sve žene u Srbiji, povređeno je njihovo ljudsko dostojanstvo i moralni integritet", istakla je Nevena Petrušić u saopštenju i zatražila hitnu i adekvatnu reakciju nadležnih.

225192_sindikat_f.jpg

Više beogradskih štampanih medija objavilo je proteklih dana fotografije sa, kako su naveli, oslave Sindikata pravosuđa Srbije na kojima se vide nage devojke na kojima je servirana hrana.
"Taj događaj svedoči o tome kakve su razmere i posledice diskriminacije žena u Srbiji, čemu se mora stati na put", ocenila je poverenica za ravnopravnost.
Nevena Petrušić je upozorila da svi koji su odgovorni za takav "sramni čin" moraju da odgovaraju i snose rigorozne posledice za svoje ponašanje.

Izvor: http://www.vesti-online.com/Vesti/Hronika/211055/Skandalozna-proslava-sindikata-pravosuda

Mislio sam da me više ništa ne može iznenaditi, u stvari, zaprepastiti.

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.861
Horoskop
Lav
"Ovom cinom zloupotrebe, iskorišćavanja i nasilja ponižene su i omalovažene sve žene u Srbiji, povređeno je njihovo ljudsko dostojanstvo i moralni integritet", istakla je Nevena Petrušić u saopštenju i zatražila hitnu i adekvatnu reakciju nadležnih.

Ovim cinom doticna je sebe ponizila , omalovazila, narusila sopstveno dostojanstvo i moralni integritet. Osim ukoliko je prisiljena to da ucini ( u sta sumnjam ).

Skandalozno je svakako da ovako proslavalju ljudi koji rade, izmedju ostalog i po nacelima savesnosti i postenja.

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.392
Horoskop
Ovan
Ona kao pojedinac sebe može ponižavati koliko hoće. Ali da sindikat pravosuđa ovako nešto priredi... Neka im služi na čast.

Tony Montana

Šalabajzer
Starosedelac
Učlanjen(a)
04.11.2011.
Broj reagovanja
858
Horoskop
Ribe
Šta je problem u celoj priči.... neko se uplašio da će žena da sazna gde je bio i šta je radio .......... pa umesto da iz protesta napusti dešavanje, odlučio da drukanjem opere savest i sebe ( sve vreme je bio tu:D ) .... Ovo je legalna stvar ... sve o čemu možemo diskutovati je etika .....

Amy-

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
16.11.2010.
Broj reagovanja
646
Horoskop
Ovan
...........ja se ovim cinom ne osecam ponizenom kao zena.......zato sto je hrana posluzena na nagom zenskom telu...... vec se osecam ponizenom kao gradjanin ove drzave jer se to desilo na proslavi sindikata pravosudja....

..........ovo je za neke orgije...a ne za sindikalnu proslavu.....

....i posle vi meni kazite da se u ovoj zemlji zna red i da drzava nije kriva za sve....

Lujka

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
15.09.2009.
Broj reagovanja
1.280
Horoskop
Vodolija
Kad su smazali klopu verovatno se nastavilo u duhu orgijanja. Nemam vise komentara.
a2ytc3.gif

Tony Montana

Šalabajzer
Starosedelac
Učlanjen(a)
04.11.2011.
Broj reagovanja
858
Horoskop
Ribe
...........ja se ovim cinom ne osecam ponizenom kao zena.......zato sto je hrana posluzena na nagom zenskom telu...... vec se osecam ponizenom kao gradjanin ove drzave jer se to desilo na proslavi sindikata pravosudja....

..........ovo je za neke orgije...a ne za sindikalnu proslavu.....

....i posle vi meni kazite da se u ovoj zemlji zna red i da drzava nije kriva za sve....

Samo da kažem da smo licemerni .... a čitah i tekstove gde majka kuka da joj je bivši muž ovaj "poslužavnik" prodao u belo roblje ..... smešno .... a to da predstavnicima pravosudja ovo ne priliči ... to je notorna činjenica, ali fala bogu pa smo imali "nezavisni i i neutralni" reizbor ....

Amy-

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
16.11.2010.
Broj reagovanja
646
Horoskop
Ovan
nije tu u pitanju licemerje

ali sve ima svoje mesto i svoju priliku

saska

penelopa
Starosedelac
Učlanjen(a)
21.04.2010.
Broj reagovanja
658
ne prilici?:sick:slaba je to rec..sindikat ljudi koji u ovoj zemlji treba da su perjanica ispravnosti,bilo koje vrste,postenja..za gadjenje po meni..

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.392
Horoskop
Ovan
Sindikati u ovoj zemlji treba da se bavi zastitom prava zaposlenih (svojih clanova). Sindikati treba da otvore posebne fondove u kome ce deponovati novac za slucaj strajka (isplata zarada za vreme strajka). To su na zapadu ogromni fondovi. Kod nas se sindikati bave nabavkom krompira, eksurzijama radnika i svakojakim proslavama.

Amy-

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
16.11.2010.
Broj reagovanja
646
Horoskop
Ovan
..........sad cu ja opet da vas davim sa mojom pricom.........:rolleyes:

.....meni su svakog meseca odbijali 1% od plate.......za sindikat.......a kad sam se zalila sindikatu...rekli su mi da ne mogu oni protiv firme....a i da nemaju novac da plcaju radnicima advokate..........mada im to nije ni trazeno...

........sad bar znam gde idu pare.......:kul:

Tony Montana

Šalabajzer
Starosedelac
Učlanjen(a)
04.11.2011.
Broj reagovanja
858
Horoskop
Ribe
Niko nam dinara za ovo uzeo nije ..... i nek narod radi šta mu volja ....

Amy-

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
16.11.2010.
Broj reagovanja
646
Horoskop
Ovan
.........pa i ja bih sa nekog zgodnog metroseksualca.....totalno izdepiliranog.....

Tony Montana

Šalabajzer
Starosedelac
Učlanjen(a)
04.11.2011.
Broj reagovanja
858
Horoskop
Ribe
Ja baš sa tog "metroa" ne bih ... al odavde bih gricnuo, ali kakav sam klipan ne bih ni gricnuo, štipunuo ovaj "oval" ..... :)

Vrh Dno