Shesau_

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Neke od ljudskih osobina koje izuzetno volim i cenim su direktnost i iskrenost. Tako il' nikako! :)
Cim si to napisala ovde, znao sam da cemo se lako razumeti. :)
Nego, sta bi sa Privatnim forumom, osim one dve lepe slike, nista ne procitah? :)
E da, skoro da sam zaboravio: u proceduri je zakon o tetovazama i pirsingu. Ko uradi rukav, dobija pantalone gratis. :)

Taca

ona, stara
Član
Iz ok da te zovem SheShu ono mi je suviše komplikejtid? DakleM, SheShu, i meni se dopada...ali ne na ženi. Nigde. Za ženu je, recimo, super da istetovira vilinog konjica (na levoj (.) ) i da bude npr. roze....pa odeš kod nekog zgodnog veterinara...trep, trep...čini mi se da je nešto tužan, možete li da pogledate...trep, trep... :D Osim u tu svrhu, ne kapiram tatoo. :laugh:

Beba

Poznata ličnost
Član
Divno:)
Što više tema, više prijatelja...mašala, naša porodica se širi.
Draga moja tema nam dodje kao diploma, nagrada a ti si je svakako zaslužila. Vickasta, pozitivna...šta ćeš više:thumbsup:

Shesau_

Poznata ličnost
Član
T

Time

Gost
Zašto ćutiš,zbog čega se ljutiš? Kad ćeš jednom da promeniš stil? :kiss:

• Sviđa mi se
Reagovanja: Gea

Shesau_

Poznata ličnost
Član
Jao bre ljudi,sta se meni desilo danas :D Krenula na aerodrom po goste,pljusak nevidjen na auto putu,kada odjednom ugledah tablu i na tabli pise Zagreb:roflmao::laugh::laugh: u pm,da sam jos malo isla putem za pravo eto me na granici:whistling: Gosti su me strpljivo cekali:D

Vrh Dno