• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Samo je jedna majka

dusicaa

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
18.08.2010.
Broj reagovanja
981
Horoskop
Strelac
Učiteljica u Kaknju daje deci u osnovnoj školi za pismeni sastav temu:
Samo jedna je majka

Mali Mujo malo razmišlja... šta bi to moglo bit' da je važno i da treba napisati, pa se sjeti:

- Moja mati ima puno briga, starog nikad nema kod kuće, nema ni para za sve što treba pa je ona vazda nervozna. Mi djeca je se klonimo kad vidimo da popizdi...
Nekad viče, a zna bome i razvalit dobro po glavi koga stigne. Al sve je nekako lakše kad popije pivu. Malo popusti nervoza i tako to.
Mene vazda šalje u poslugu da joj kupim par flaša pive, a ja idem jer znam da njoj to treba.
I tako obično bude naveče, gleda ona vijesti na televizoru, i to ju iznervira pa mi rekne:

- De Mujo idi do frižidera, vidi kolko ima onih piva, pa donesi.

Ja idem, otvorim frižider i reknem joj:

- Samo jedna je majka

14e6zw2.jpg

Vrh Dno