• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Sami ste na forumu? Dok Vam je podstanar u glavi, niste sami...

Insajder

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
05.04.2013.
Broj reagovanja
2.181
Horoskop
Ovan
Šta je „pingvin“? 😳

2018-12-27_auswahl_linuxOS.jpg

Insajder

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
05.04.2013.
Broj reagovanja
2.181
Horoskop
Ovan
mnoogo pingvina mi noćas prošlo kroz procesor i RAM memoriju
mnogo različitih distribucija obučenih u frak

testen testen und nur testen

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.892
Horoskop
Ovan
Mogu se igrati igrice na FB, jer njihovo igranje ne zavisi od operativnog sistema.
Linux mint ili Ubuntu bi mogla da probaš. Posle par dana korišćenja bi znala da li ti odgovara linux ili ne.

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.935
Horoskop
Lav
Stemis, hvala. Ostaje mi samo da čekam da neko od drugara uradi deinstalaciju sistema.

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.892
Horoskop
Ovan
Nema potrebe za deinstalacijom sistema. Bolje da se doda još jedna partcija na HDD ili SSD i na nju instalirati Linux. I onda imaš dva sistema, za slučaj da ti zatreba nešto na Win-u. :)

Džudi72

Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.935
Horoskop
Lav
Samo da mahnem :) Odoh da pokušam da zaspem..mada će to teže ići jer počinjem sa drugim delom sage o Novom Zelandu.

Džudi72

Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.935
Horoskop
Lav
Sama na forumu. Pijem kafu i odmaram..par sati sam provela u gradu i mrtva sam.

Odoh da igram igricu, pa se uveče vraćam :)

Poslednja izmena:

Džudi72

Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.935
Horoskop
Lav
Samo da mahnem..čitam, igram igricu na Fejsu, i čitam i pišem tvitove na Tviteru :) +pratim na Tviteru spoljnopolitičku situaciju...

Brinem zbog Noleta i pitam se gde je i ko zamenio fascikle 😎

Grindelwald

Poznata ličnost
Učlanjen(a)
07.09.2020.
Broj reagovanja
47
Horoskop
Strelac
Размишљам како да се оптимизује маркетинг форума како би било што више људи јер видим да вреди, да има потенцијал, али као да је СЕО оптимизација лоша или сама реклама. Можда инстаграм активација или твитер, свашта нешто. Ајмо људи, админи (ко год да је), оживите форум. Дајте му душу пошто сам дошао ;)

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.892
Horoskop
Ovan
Размишљам како да се оптимизује маркетинг форума како би било што више људи јер видим да вреди, да има потенцијал, али као да је СЕО оптимизација лоша или сама реклама. Можда инстаграм активација или твитер, свашта нешто. Ајмо људи, админи (ко год да је), оживите форум. Дајте му душу пошто сам дошао ;)
Do reklame je. Nemamo reklamu.

Vrh Dno