Sami ste na forumu? Dok Vam je podstanar u glavi, niste sami...

Insajder

grrrrr
Član
čekam Sabinu da dođe a ona nikako
švabe se zaebale, neće kod njih...u stvari u dojčland bila ali u osterajh jok
malo se bilo naoblačilo, pirnuo vetrić i sad piči sunce

šteta, uželeo sam se malo akcije

Taca

ona, stara
Član
Koja sad Sabina, ne mogu da uhvatim nit. Ona sa fejsa što mi je na bloku jer sam nacionalista ili neki drugi ološ?

Džudi72

Neobaveštena
Član
Najiskrenije, ne znam zašto me ovde nije bilo. Učestvujem samo na jednom ex b92 forumu, i to od nedavno.. Setila sam se tebe, Anchy i svih vas i druženja van foruma i eto, vratila sam se ovde.

Mislim da su za neučešće na forumu krivi Tviter, Fejsbuk i dva bloga koja i dalje vodim i dosta vremena im posvećujem.

Manje više sam dobro kada je zdravlje u pitanju. Ima i nekih novosti kod mene, ali o tome mogu preko pp-a. Nisam se udala :) već je nešto drugo u pitanju.

Kako si ti, kako su deca, hmm deca, verovatno su sada porasla...a čini mi se da se mlađi sin bavio tenisom? Kako zdravlje i šta sve ima kod tebe? :)

Džudi72

Neobaveštena
Član
Jao Stemis a sećam se malog dečaka koji je trenirao tenis..Ne znam koliko godina se nismo čuli ni videli..

I ja sam starija i sve teža..isto.. :)

Gagisha

Novajlija
Član
Pozdrav svim članovima foruma. Oni koji me se sećaju za ono kratko vreme koje sam bio ovde pre nego što sam otišao za Ameriku. Eto,vratio sam se.
Naredna tri meseca je biti ili ne biti,tj. vaganje da li opet otiči preko na nekoliko meseci ili ostati.
Ima mnogo argumenata i da se ode,a ima i da se ostanje. Jeste da je više da se ode,a ovi argumenti da se ostane su više emotivnog tipa. A ja sam ipak neki emotivac u duši.

Džudi72

Neobaveštena
Član
Gagisha, sam proceni. Bio si u Americi, znaš kako ljudi tamo žive, znaš i ovde kako se živi..razmisli..

Kada sam mogla da odem iz Srbije nisam to uradila..sada.... ponovo bih odlučila da ovde ostanem, bez obzira na sva dešavanja- politička, na standard i sl.

Taca

ona, stara
Član
Velkom bek Gagiša. Kakvi su utisci, šta si video, koga si upoznao, kakav je svet, kakva su iskustva...?

Vrh Dno