Sami ste na forumu? Dok Vam je podstanar u glavi, niste sami...

Aleksija

Oportunistkinja
Član
Resio sam da malo sredim forum. Sredjujem arhivirane teme. Ne mogu se nakajati sto sam ih arhivirao.
A kada se jednom arhiviraju, ne mogu se aktivirati ponovo? Da li se može napraviti onda nova tema sa istim naslovom, samo recimo kao nastavak?

Njavica

Dreamer.
Član
Jaooo kad vidim koji je datum depra me hvata zbog kraja leta zbog glupe hladnoće uf uf uf, i zimi se nikad ne pomeram sve me mrzi živo.

šufnudla

neprilagođena
Član
Jaooo kad vidim koji je datum depra me hvata zbog kraja leta zbog glupe hladnoće uf uf uf, i zimi se nikad ne pomeram sve me mrzi živo.
Isti osećaj, ali drugi razlog. Nova školska godina samo što nije. :(
Nije mi žao što prolazi leto jer mi ovo ama baš nikako nije prijalo. Al mi žao što se skraćuje dan...😢

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Ako mogu i ja da se pridružim željama za letom, uz molbu da se temperatura smanji za dva-tri stepena. Ako može... :)

šufnudla

neprilagođena
Član
@Njavica Pre dvadeset godina sam i ja tako mislila. Doduše, volim ja leto. Teorijski. U praksi, dobro podnosim temperaturu do 30 stepeni. Iznad toga, ponervozim. Septembar mi je postao omiljeni mesec baš zbog blagog sunca i umerene temperature tokom dana, a svežih noći.

Uzgred, gužva na forumu trenutno.... Nas troje, čak. :happy:

Vrh Dno