Sami ste na forumu? Dok Vam je podstanar u glavi, niste sami...

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Član od
12.02.2009
Reakcije
15.150
Horoskop
Ovan
:wideyed:
Brišu prozore? Voze miša? :)

Живота

Starosedelac
Starosedelac
Član od
28.03.2019
Reakcije
1.142
Horoskop
Ribe
Nekad su na ceni bili dobri majstori i zanatlije, zidari, kovači, tesari, abadžije... danas su ih zamenili blogeri, gejmeri, jutjuberi, influenseri...

Taca

ona, stara
Starosedelac
Član od
25.05.2014
Reakcije
13.340
Horoskop
Ribe
Nema ni robota trazilica na forumu. A o clanovima, zivim dusama da ne pricam. Pitam se, da vas nisam sve kolektivno banovao? Nije da ne mogu, ali ko velim, nisam bas toliko prso. :)
Čekam Sveštenika odjutros, tako mi i treba kada sam rekla "kad god došo, dobrodošo"... Pa sada čekaj čekalice...
Inače, tek sada vidim koliko sam ofušerila sa velikim spremanjem, ceo dan nešto briskam i da se ne lažemo, prekrivam kojekakvim stonjacima... 😎

Aleksija

Oportunistkinja
Starosedelac
Član od
02.04.2019
Reakcije
1.037
Horoskop
Nije određen
Nekad su na ceni bili dobri majstori i zanatlije, zidari, kovači, tesari, abadžije... danas su ih zamenili blogeri, gejmeri, jutjuberi, influenseri...
Izvini, molim te ja sam sve prvo navedeno, i majstor i kovač i tesar i moler, i zanatlija... Al mana mi je što ne volim da se hvalim :D

Живота

Starosedelac
Starosedelac
Član od
28.03.2019
Reakcije
1.142
Horoskop
Ribe
А лубенчики волиш ли?

Aleksija

Oportunistkinja
Starosedelac
Član od
02.04.2019
Reakcije
1.037
Horoskop
Nije određen
Recimo da volim. Mada nisam baš neki ljubitelj voća. Više volim povrće. :)

Aleksija

Oportunistkinja
Starosedelac
Član od
02.04.2019
Reakcije
1.037
Horoskop
Nije određen
... Samo vrištim u glavi ... Iz sveg glasa!... Zamišljam sebe na najvišem planinskom vrhu, i vrištim... Dok eho lomi planine i urušava sve oko mene... Tako se nekako osećam... Dobro jutro! :)

Oljenka

Poznata ličnost
Član od
04.01.2019
Reakcije
230
Horoskop
Nije određen
Bila sam na Peskari,sada su tri jezera.jedno samo za ribolovce.Za razliku od Ade ono je voda da je pijes...sve je cisto.Nema nekulture...Zrenjaninci napravise cudo....

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Član od
12.02.2009
Reakcije
15.150
Horoskop
Ovan
Resio sam da malo sredim forum. Sredjujem arhivirane teme. Ne mogu se nakajati sto sam ih arhivirao.

Vrh Dno