Sam svoj majstor

Džudi72

Neobaveštena
Član
Osim menjanja sijalice i običnih kućnih poslova koje žene rade ne znam ništa da "majstorišem". Sve popravke po kući rade majstori ili moj teča :) ili zet, zavisi koliko su ozbiljni kvarovi u pitanju.

Da li radije zovete majstore ili prijatelje i rođake koji znaju da rade neke poslove ili imate alat i volite da sami popravljate šta treba u kući ili stanu?

Boki

Suspendovan nalog
Muško sam pa sam morao da naučim i sam, zbog sebe a i zbog drugih i posla.

jasna949

dežurna ćaskalica
Član
Ranije sam dosta sama radila, farbala drvene predmete, police, ormariće, krečila, stavljala lamperije.... sada više ne... stigle godine....

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Prvo sam ja okušam. Pa ako vidim da znam, onda ja glumim majstora, a žena mora da mi kuva kaficu, pa pivce, pa gibanica, sve po redu. :D

Ali ako ne znam, onda mi dođe ili majstor ili prijatelj pa ga ja služim. :rage:

jasna949

dežurna ćaskalica
Član
Ja sam nekada imala one priručnike " Uradi sam"... dobrih saveta i primera za razne majstorije....:thumbsup:

jasna949

dežurna ćaskalica
Član
stvarno je super....

žao mi je što nemam moju sliku venčane dijademe, koju sam sama napravila....

Insajder

grrrrr
Član
sve majstorije za sada obavljam sam, mada strašno mrzim kada treba nešto oko vodovoda,
a elektrika mi je struka pa za to nema problema, a i radio sam kao stolar,
ako treba nešto i oko drvenarije :)

jasna949

dežurna ćaskalica
Član
jojjjj. što meni treba stolar... al ozbiljno.... treba mi naslon za muža kad izađe iz bolnice da stavim u krevet... :banghead::banghead:... ništa nisam smislila sem da obrnem stolicu...

jasna949

dežurna ćaskalica
Član
pošto mora da bude u polusedečem položaju i kada spava, trebalo bi da bude neki trougao sa prečkama koje se pomeraju prema visini sedenja...

jasna949

dežurna ćaskalica
Član
super je ali on spava sam u krevetu, odnosno na skupljenom kauču, vremena nema da tražim majstora a i ovde ih nešto nema, mislim pravih.... sve su to priučeni... u ponedeljak dolazi kući pa mi ostaje samo stolica i dva - tri jastuka na naslon

ovako otprilike izgleda kauč...

Vrh Dno