(S)misao dana

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Ma od naseg fudbala nema nista. A crvena mi boja ne stoji, nisam ja devojcica. :)

Taca

ona, stara
"Neobavezno razmišljanje …

-Čestitam novim članovima Vlade dobijanje državnog posla…rešavanje materijalnog i stambenog pitanja…dobijanje službenog automobila i vozača…obedovanje u skupštinskom restoranu po privilegovanim cenama…kao i buduće posete evropskim metropolama i egzotičnim destinacijama o državnom trošku…dok ostalim gradjanima koji nisu uspeli da udju u Vladu…želim više sreće…u sledećoj rekonstrukciji…"

Čika Voja R. sa Avale

Taca

ona, stara
Манастир у Србији, данашње време.
Нове фреске, на централном зиду најзначајнији Апостоли.
Један ореол је празан и ту стоји натпис:
"Овде може бити и ваша реклама".

Иван С Иванов - Робинзон недеље

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
A jel vam nekad pobegao bus? Nije, jer bus ne bezi, ali nije to sustina.
Iritiralo me je da se neko obraca zenama, kao da se muski nikada ne zale da im je neko preoteo devojku.

Taca

ona, stara
Ova poruka može da se tumači na dva način:
1. Niko vam ne pripada, nije "vaš" osim majke te i ne čudi ako vas napusti, nemate tapiju ni na koga.
2. Ako vas neko voli (onako istinski, kao što majka voli) ne može biti "preotet", uvek će biti vaš.

Svako neka uzme verziju koja mu odgovara a važi za sve polove. :genije:

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Ne znam za vas, ali meni se vise puta dogodilo da me devojka ostavi zbog drugog. Najteze mi je bilo kada mi je devojku "preoteo" "ortak". Bas sam se razocarao.

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Nikada mu rec nisam rekao. Ali nikada ga vise nisam postovao i ubrzo sam ga izbacio iz svog zivota.
Dakle ukratko, ne, nismo. Ne radi se tu o povredjenoj sujeti, natavno da je i ona bila povredjena, prosto shvatis da ti covek nije prijatelj. Tacka.

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
E da, sada se vracam na one dve recenice gde niti je ona moja imovina niti me je ocigledno volela. Haha Zanimljivo je to.

Taca

ona, stara
Каже жена мужу:
- Драги, реци ми оне три златне речи које свака жена воли да чује од свог мужа.
- У праву си.
- Ма не, не. Оне друге три.
- Ја сам крив!

В. Босанчић

Vrh Dno