• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Ruski tim za dezinfekciju

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.886
Horoskop
Ovan
Svaki dan čitamo vesti kako ruski STRUČNJACI dezinfikuje gradove, bolnice, pa čak i neke naše kasarne. Veliki stručnjak treba da budeš da bi radio dezinfekciju. Mi takve stručnjake nemamo više, otišli u vražju mater za vreme ministrovanja vrsnih političara kao sto su Šutanovac i Vulin.
Ljudi moji da se mi toliko brukamo!
E da, nije na odmet reći da vest ne bi bila vest ako bi, recimo, Norveški stručnjaci dezinfikovali Srbiju. Uostalom, predsednik i njegov ministar vojni to ne bi dozvolili, jer je Norveška članica NATO pakta, je li tako patriote?

Insajder

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
05.04.2013.
Broj reagovanja
2.181
Horoskop
Ovan
sumnjam i na kineze da je uveden policijski čas po njihovoj preporuci jer je bio njihov 'stručni tim' u Srbiji za koronu

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.886
Horoskop
Ovan
Uveden je pre nego sto su dosli.
Njih i smatram stručnjacima u odnosu na naše. Ali, ok, stvar mišljenja i ukusa. ;)

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.888
Horoskop
Lav
Cinjenica je da su ruski univerziteti najjaci na svetu, samim tim i njihovi strucnjaci znaju najbolje sta rade. Posebno svo svoje znanje primenjuju na slovensku bracu i ja sam ponosna sto jedna takva zemlja je uz nas u ovim teskim trenucima.

🥪

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.935
Horoskop
Lav
Ne razumem da li su Rusi doneli neko specijalno sredstvo za dezinfekciju ili...

A šta rade naše firme za dezinfekciju?

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.888
Horoskop
Lav
Nase firme za dezinfekciju su gospode demokrate unistile, ali mi cemo ih sve povratiti za dve, najvise tri godine.

🥪

Insajder

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
05.04.2013.
Broj reagovanja
2.181
Horoskop
Ovan
botino, napuštam ovo mesto, ne mogu više da čitam ovu hrpu tvojih laži i obmana

Zbogom !!

Vrh Dno