• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Rijaliti - p(rija li ti) ?

sovac

kafolenčić
Starosedelac
Učlanjen(a)
08.11.2019.
Broj reagovanja
1.019
Horoskop
Ovan
Namešteno je. Razgovarala sam sa jednim od učesnika tih emisija.

Ta osoba je išla u te rijaliti emisije zbog novca. Kaže da je sve dogovoreno, ali da ima nekih situacija koje ne mogu da se nameste...on je npr znao da pobesni zbog xy gluposti.

Mislim da se još uvek tuži sa Mitrovićem. Nije dobio dogovoreni iznos novca.

Ljudi koji to sve gledaju nemaju bogat lični život ili ne znaju da ga organizuju, obogate, oplemene.

I strašno me nervira što je sve manje medija koje se ne bave učesnicima tih emisija.

tako je nameštaljka,gluma,foliranje i sve što ide uz to...sam koncept rialitija je napravljen sa nekom svrhom jel da nema svrhu ne da se ne bi emitovao već ne bi ni postojao niti bi se gde provlačio naravno svrha je negativa,manipulisanje podsvesnim delom uma ljudi naravno onima koji su podložni....

Vrh Dno