• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Reorganizacija foruma

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.383
Horoskop
Ovan
Ovih dana će se izvršiti reorganizacija foruma. Potrebno je neke sekcije izdvojiti, neke dodati...
U tom smislu vas molim da vaše predloge iznesete ovde. Čak i ako se ne radi o samom forumu, već uopšte o sajtu, najljubaznije vas molim da napišete sve vaše predloge, sugestije, kritike. :)
Kada se završi sa reorganizacijom, u ovoj istoj temi ću to objaviti, kako bismo zajedno procenili da li je dobra, šta treba ispraviti...

lutalica

optimista sa iskustvom
Starosedelac
Učlanjen(a)
12.08.2012.
Broj reagovanja
614
Horoskop
Rak
OK, sefe, kako ti kazes...:genije:

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.383
Horoskop
Ovan
A primjedbi nemate?

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.383
Horoskop
Ovan
Za početak... Kategorije bi trebalo da budu podeljene na sledeći način:
  • Zabava
  • Opšta ćaskanja
  • Životni stil
  • Društvene teme
  • Nauka i tehnika
  • Info o forumu

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.383
Horoskop
Ovan
Kategoriji o tehnici se pridodaje i nauka. U tu kategoriju prebačen je forum o prirodnim naukama. Malo je nezgodan naslov te kategorije (Nauka i tehnika) jer ne postoje samo prirodne nauke, ali trenutno mi njišta pametnije ne pada napamet, a nisam siguran da bi pravi potez bio da teme iz foruma Prirodne nauke prebacim u Posao i obrazovanje (mislim na one teme koje su baš obrazovnog karaktera, dok bi one mozgalice mogao prebaciti u forum Zabava i razonoda. Šta vi mislite? Možda to i nije loša ideja? :dummy:
Forum - Kulturna, umetnost i obrazovanje je podeljen je na dva foruma: Kultura i umetnost i Posao i obrazovanje. Smatram da možemo više diskutovati oko obrazovanja i kako pronaći posao.
Ako negde grešim ili imate svoj preglog, apelujem na vas da mi pomognete. Nisam najpametniji. :o

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.383
Horoskop
Ovan
da teme iz foruma Prirodne nauke prebacim u Posao i obrazovanje (mislim na one teme koje su baš obrazovnog karaktera, dok bi one mozgalice mogao prebaciti u forum Zabava i razonoda. Šta vi mislite? Možda to i nije loša ideja? :dummy:
Čini mi se da ovo i nije tako loša ideja. jer nema mnogo tema vezanih za matematiku. I šta velite? :cyclops:
Postoji predlog da se napravi novi forum, recimo druženje i upoznavanje, gde bi se članovi družili, pisali o sebi, kao i da mi sami možemo pisati o drugim članovima.
takođe, postoji predlog da se forum lepota i zdravlje odvoje i postanu dva zasebna foruma.
I dalje čekam... :) Pomozite mi.

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.383
Horoskop
Ovan
Red je da podržimo reformiste. ;)

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.383
Horoskop
Ovan
Ja sam neke izmene već izvršio. Šta da radim, nestrpljiv sam, a imao sam slobodnog vremena. Ali nisam siguran da će ovde neko nešto napisati, onako konkretno. :(

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.383
Horoskop
Ovan
Dosta toga je već urađeno. Po što vi niste pisali, aja nisam imao strpljenja, ja sam već uradio ono što sam mislio da valja. Ako imate neki predlog, iznesite ga.
U nekom narednom periodu videćemo koliko je ovo preuređenje kategorija i foruma bilo korisno. :)

Njavica

Dreamer.
Starosedelac
Učlanjen(a)
07.08.2011.
Broj reagovanja
3.683
Horoskop
Devica
Khm mozda u ostalim kategorijama ( osim opstih caskanja) da se naprave teme za diskusiju , mislim da ih je bas malo...

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.383
Horoskop
Ovan
Svaka tema može poslužiti za diskusiju, kako one koje sami pišemo, tako i one gde tekstove prenosimo. Ali si u pravu kada kažeš da se malo diskutije. Ja se trudim, gotovo u svakoj temi napišem komentar, znam da to izgleda bezveze (ispadam pamentan za sve). I ja bih voleo da se više diskutuje.

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.383
Horoskop
Ovan
I ova je tema klasičan primer da se malo diskutuje. Uz gomilu mojih poruka jedva dve od članova. Nikome ništa ne zameram, nikada nisam bio navalentan, ne volim ništa na silu...

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.383
Horoskop
Ovan
Verovatno ste videli neke nove forume... Forum Kuća časti za služi za međusobno druženje i upoznavanje forumaša. Mnoge teme iz foruma Brbljaonica su prebačene u njega, jer se odnose na neke naše lične afinitete, navike, i sl. Sve ostale off topic (lagane teme za opšte ćaskanje koje nemaju svoj specifičan forum) teme ostaju u Brbljaonici. Forum Svaštara ostaje za one teme koju su po prirodi "ozbiljne" a takođe nemaju svoj zaseban forum. U slučaju da niste sigurni gde da postavite novu temu, učinite to u Svaštari.
Takođe, tu je novi forum Zabava i razonoda: za teme kao što su ankete razne, mozgalice, pitalice, interesantne slike, linkovi, dakle sve vezano za zabavu, a ne pripada grupi viceva, smešnih tekstova i slika.

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.383
Horoskop
Ovan
Da remiziramo :) izvršene promene:
- Kuća časti - služi za međusobno druženje i upoznavanje forumaša. Mnoge teme iz foruma Brbljaonica su prebačene u njega, jer se odnose na neke naše lične afinitete, navike, i sl. Sve ostale off topic (lagane teme za opšte ćaskanje koje nemaju svoj specifičan forum) teme ostaju u Brbljaonici. Forum Svaštara ostaje za one teme koju su po prirodi "ozbiljne" a takođe nemaju svoj zaseban forum. U slučaju da niste sigurni gde da postavite novu temu, učinite to u Svaštari.
- Zabava i razonoda - za teme kao što su ankete razne, mozgalice, pitalice, interesantne slike, linkovi, dakle sve vezano za zabavu, a ne pripada grupi viceva, smešnih tekstova i slika.
- Forum Lepota i zdravlje je podeljen na dva foruma: Lepota i moda i Zdravlje
- Forum Kultura, umetnost i obrazovanje je podeljen na dva foruma: Kultura i umetnost i Obrazovanje i posao
- Hardware i Software su spojeni u jedan forum - Računari
Nastala je nova kategorija Životne teme. Gde se koji forum nalazi, možete i sami videti na http://caskanja.net/forum/
Ukoliko imate predloge za nove forume, izmene postojećih, sada je krajnje vreme da napišete. Ukoliko se u roku od par dana niko ne oglasi, temu ću zatvoriti sa uverenjem da sam odlično odradio posao. :D

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.383
Horoskop
Ovan
Poslednji put pitam, ima li nekih predloga za nove sekcije/forume, bilo šta?

Njavica

Dreamer.
Starosedelac
Učlanjen(a)
07.08.2011.
Broj reagovanja
3.683
Horoskop
Devica
Hm, kuća časti mi nekako sad čudno izgleda, možda bi bolje izgledala sa podforumom za teme koje su otvorene za članove.... ;)

jasna949

dežurna ćaskalica
Starosedelac
Učlanjen(a)
27.10.2010.
Broj reagovanja
2.926
Horoskop
Blizanci
a kad daješ komentar na neku temu, zašto nema smajlića???? Ja sam odgovorila Stemisu na jednu fotku ali ih tu nema .

Njavica

Dreamer.
Starosedelac
Učlanjen(a)
07.08.2011.
Broj reagovanja
3.683
Horoskop
Devica
Kako nema? :o ako je jedan od starijih postova primetila sam da su samo "kodovi" ostali ali pošto su izbrisani ne prikazuje kako izgleda... ali sad bi trebalo da prikazuje smajliće, vidi se i opcija da nadješ koji ti treba... :o

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.383
Horoskop
Ovan
Hm, kuća časti mi nekako sad čudno izgleda, možda bi bolje izgledala sa podforumom za teme koje su otvorene za članove.... ;)
Slažem se, ubrzo ću to i učiniti.
a kad daješ komentar na neku temu, zašto nema smajlića???? Ja sam odgovorila Stemisu na jednu fotku ali ih tu nema .
Smajliji sa našeg foruma se prikazuju, a sa drugih foruma ili sajtova se mogu prikazati ako ih dodaš kao sliku.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno