Reč po reč

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Član od
12.02.2009
Reakcije
15.372
Horoskop
Ovan
Ja sam voleo te prve dane škole. Pozdravim se sa svima koje nisam video za vreme raspusta, a na časove sam išao tamo negde od sredine septembra, kad se vreme pokvari. Bili su to dani! :joyful:

šufnudla

neprilagođena
Starosedelac
Član od
26.11.2016
Reakcije
2.216
Horoskop
Strelac
Ja sam voleo te prve dane škole. Pozdravim se sa svima koje nisam video za vreme raspusta, a na časove sam išao tamo negde od sredine septembra, kad se vreme pokvari. Bili su to dani! :joyful:
Ministarstvo se trudilo da se početak školske godine uopšte ne primeti. Zato su uveli "digitalne učionice". Sa kučnog kompjutera se samo prebaciš na školski. Ni ne primetiš da l je sunce ili kiša. :thumbsdown:

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Član od
12.02.2009
Reakcije
15.372
Horoskop
Ovan
Došlo je digitalno vreme. I ljudi su postali samo brojevi i ništa drugo. :(

Живота

Poznata ličnost
Starosedelac
Član od
28.03.2019
Reakcije
1.142
Horoskop
Ribe
Ma ni od škole nema neke vajde, eto ja sam završio tolike škole... osnovnu, srednju, auto-školu, školu plesa... i, koja korist? Jedva lemim kraj s krajem..

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Član od
12.02.2009
Reakcije
15.372
Horoskop
Ovan
Kad spomenu sve te silne škole, setih se nekadašnjih večernjih škola. Za one koji ne znaju, to je ono Pajino i Jaretovo školovanje. Ono kad se Jare žali da je i Bizmark padao. :D
Upoređujući ih sa današnjim univerzitetima po Srbiji (mislim na radničke i druge slične njima) nije teško zaključiti da su učenici tih večernjih škola imali veće znanje nego današnji menadžeri i druga “zanimanja” ovih raznoraznih univerziteta.

Живота

Poznata ličnost
Starosedelac
Član od
28.03.2019
Reakcije
1.142
Horoskop
Ribe
Dobro jutro, još danas i sutra leto a u sredu stiže jesen! Bar tako rekoše na televizor...

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Član od
12.02.2009
Reakcije
15.372
Horoskop
Ovan
Ma kakva jesen! Nema jeseni dok ne oberemo grožđe. ;)

šufnudla

neprilagođena
Starosedelac
Član od
26.11.2016
Reakcije
2.216
Horoskop
Strelac
Ja bih potpisala negde da svaki dan u godini bude (meteorološki) kao ovaj danas. :)Sunčano, 28 stepeni maksimum, vetar "ćarličak"... Skoro da mi i Beograd izgledao lepo (iako opet ne funkcioniše prevoz zbog remonta kaldrme na Trgu Republike)... Jedino Vesić nikako da se prolepša! :D

Живота

Poznata ličnost
Starosedelac
Član od
28.03.2019
Reakcije
1.142
Horoskop
Ribe
Šta fali Vesiću, vidiš da je nabacio one sexy naočare, samo još da poraste koji santimetar i ličiće na čoveka!

Живота

Poznata ličnost
Starosedelac
Član od
28.03.2019
Reakcije
1.142
Horoskop
Ribe
Vesić je rekao da prepakivanje kocki na trgu neće dovesti do obustave saobraćaja! Ali dovelo je! Što znači šta? Što znači da Vesić laže! A ko laže taj i krade a ko krade taj ide u zatvor... ili bi bar tako trebalo da bude... ali nije :(

simpleman

Suspendovan nalog
Član od
23.09.2019
Reakcije
573
Horoskop
Rak
Vesić je rekao da prepakivanje kocki na trgu neće dovesti do obustave saobraćaja! Ali dovelo je! Što znači šta? Što znači da Vesić laže! A ko laže taj i krade a ko krade taj ide u zatvor... ili bi bar tako trebalo da bude... ali nije :(
A ko ode u zatvor taj dodje u rijaliti….:)

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Član od
12.02.2009
Reakcije
15.372
Horoskop
Ovan
Kako je moguće da Beograd vodi jedna takva bitanga kakva je taj Vesić?! A pritom nije ni gradonačelnik!

Живота

Poznata ličnost
Starosedelac
Član od
28.03.2019
Reakcije
1.142
Horoskop
Ribe
Mene čudi ovaj "gradonačelnik" Radojičić, on mi deluje kao pristojan čovek, kako se on našao u istom društvu sa ovom barabom Vesićem nije mi jasno?! Možda su ga ucenili, ni to ne isključujem!

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Član od
12.02.2009
Reakcije
15.372
Horoskop
Ovan
Ima li ovde stručnjaka za grožđe, vino i rakiju od loze?

Vrh Dno