Reč po reč

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Ja sam voleo te prve dane škole. Pozdravim se sa svima koje nisam video za vreme raspusta, a na časove sam išao tamo negde od sredine septembra, kad se vreme pokvari. Bili su to dani! :joyful:

šufnudla

neprilagođena
Član
Ja sam voleo te prve dane škole. Pozdravim se sa svima koje nisam video za vreme raspusta, a na časove sam išao tamo negde od sredine septembra, kad se vreme pokvari. Bili su to dani! :joyful:
Ministarstvo se trudilo da se početak školske godine uopšte ne primeti. Zato su uveli "digitalne učionice". Sa kučnog kompjutera se samo prebaciš na školski. Ni ne primetiš da l je sunce ili kiša. :thumbsdown:

Живота

Poznata ličnost
Član
Ma ni od škole nema neke vajde, eto ja sam završio tolike škole... osnovnu, srednju, auto-školu, školu plesa... i, koja korist? Jedva lemim kraj s krajem..

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Kad spomenu sve te silne škole, setih se nekadašnjih večernjih škola. Za one koji ne znaju, to je ono Pajino i Jaretovo školovanje. Ono kad se Jare žali da je i Bizmark padao. :D
Upoređujući ih sa današnjim univerzitetima po Srbiji (mislim na radničke i druge slične njima) nije teško zaključiti da su učenici tih večernjih škola imali veće znanje nego današnji menadžeri i druga “zanimanja” ovih raznoraznih univerziteta.

šufnudla

neprilagođena
Član
Ja bih potpisala negde da svaki dan u godini bude (meteorološki) kao ovaj danas. :)Sunčano, 28 stepeni maksimum, vetar "ćarličak"... Skoro da mi i Beograd izgledao lepo (iako opet ne funkcioniše prevoz zbog remonta kaldrme na Trgu Republike)... Jedino Vesić nikako da se prolepša! :D

Живота

Poznata ličnost
Član
Vesić je rekao da prepakivanje kocki na trgu neće dovesti do obustave saobraćaja! Ali dovelo je! Što znači šta? Što znači da Vesić laže! A ko laže taj i krade a ko krade taj ide u zatvor... ili bi bar tako trebalo da bude... ali nije :(

Живота

Poznata ličnost
Član
Mene čudi ovaj "gradonačelnik" Radojičić, on mi deluje kao pristojan čovek, kako se on našao u istom društvu sa ovom barabom Vesićem nije mi jasno?! Možda su ga ucenili, ni to ne isključujem!

Vrh Dno