Reč po reč

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Ta "gradnja" je psihološki fenomen našeg društva. Dokle god su ulice zatvorene i prokopane - gradi se!

Njavica

Dreamer.
Član
Eh čekam celo jutro da dođem, doduše samo pri prijavi mi je izbacilo da je bilo promene, ovako mi je ostala tamna tema koju sam izabrala

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Indijac, koji živi u Beču, dolazi kod prijatelja na svadbu negde u Srbiji.
U neko doba u restoran upadaju cigani trubači, odsviraše par pesama. I dok izlaze, jedan od njih u prolazu zastaje kod Indijca, i na ciganskom mu traži cigaru. Indijac ne zna romski i nesto govori na nemačkom. A ciga trubač mu, odmahujući glavom, kaže:
- Čim si otišo u Beč zaboravio si ciganski!

Taca

ona, stara
Član
I ja okrečila sobu. Ko lutka. 😍 Ali u hodniku otpada plafon kako manem valjkom. I sada se pitam šta mi je ovo trebalo? Zašto i zbog radi čega. I boli me ruka, desna, leđa, noge...
Kuku mene kukavice.
Zvučim ko onaj patetični. 😏

Taca

ona, stara
Član
Šta ima novo ljudi iz telefona? Još malo pa škola, obaveze...a da, prešla sam na motane cigare, pa to je džaba zadovoljstvo, toplo preporučujem. 😊

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Daleko bolje od motanih cigara je da prekinete sa pušenjem. I zdravije je i jeftinije. :)

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Na Internetu se rasplamsala polemika o knezu Milošu Obrenoviću.
Da ne beše auto-puta, ne bi knez Miloš postao veliki.

šufnudla

neprilagođena
Član
Biće ovo vruća jesen... i temperaturno i polemički. U iskušenju sam da bojkotujem i jedno i drugo. :smuggreen:

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Ne verujem. Jedinu polemiku vodiće Alek “Veliki” sa samim sobom. To što “opozicija” najavljuje bojkot nije od uticaja na njenu (ne)prisutnost u TV medijima.

šufnudla

neprilagođena
Član
Znam... ja sam mislila na svoj lični bojkot svega što me uzrujava. A to uključuje sve nabrojane u tvom postu :smuggreen: (Aleka sa Lalekom, tj. njim samim, opoziciju, TV i ostale medije, kao i polemiku... :hilarious: )

Vrh Dno