Reč po reč

Nicky

oćem, nećem
Urednik
bar jutro radni narode.
zahladnelo pošteno, u 6:15 bilo 15 stepeni a ja krenuo na posao u šortsu i majici. brrr, brrr, brrr..
sada su već 21..
ajd, sada malkice da se radi.. :roflmao:

Живота

Poznata ličnost
Član
Sve je manje dobrih bureka... nema više onih starih pekara koje su prodavale samo hleb, burek, perece i kifle, nije bilo kroasana, mrežica, hrono peciva i ostalih gluposti... nego ti majstor iseče četvrt bureka tresne ga na dupli papir a burek vruć puši se, ti čapkaš prstima onako, skidaš sloj po sloj... tada nisu davali viljušku i nož, nego rukama i piješ 'ladan jogurt iz čaše

Живота

Poznata ličnost
Član
Ne znam da li ste primetili da pojedini ljudi dok jedu neko čorbasto jelo kao pasulj, gulaš, paprikaš... posle svakog zalogaja, parčetom hleba "obrišu" usne a onda to isto parče hleba stave u usta? Pitao sam se zašto usta ne brišu salvetom nego hlebom? A onda sam shvatio- pa hlebom obrišu usta i pojedu ga, dakle spoje lepo s korisnim, salveta je nepraktična za te stvari, samo je isprljaš a i ne jede se... Salveta služi prevashodno da njom mašeš kad povedeš kolo, zato mora biti čista! Zamisli da mašeš flekavom salvetom dok vodiš kolo, nedopustivo!

Aleksija

Oportunistkinja
Član
Sve je manje dobrih bureka... nema više onih starih pekara koje su prodavale samo hleb, burek, perece i kifle, nije bilo kroasana, mrežica, hrono peciva i ostalih gluposti... nego ti majstor iseče četvrt bureka tresne ga na dupli papir a burek vruć puši se, ti čapkaš prstima onako, skidaš sloj po sloj... tada nisu davali viljušku i nož, nego rukama i piješ 'ladan jogurt iz čaše
Da bre nema. :p Ima ovde u svakoj pekari. 😉

Живота

Poznata ličnost
Član
Dobro jutro, kiša pada trava raste... Jutros na štajgi vidim autobus "Niš - Zagreb"! Mislim se ko li iz Niša ide u Zagreb?? Ili obrnuto, zamislite nekog nadobudnog purgera sa tuškanca koji je odjednom osetio neodoljivu potrebu da vidi Niš, kalču, ćele-kulu, da se brčne u mutnu Nišavu! Ne verujem da ima puno tak'ih ako ih uopšte ima...

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Sada to izgleda pomalo čudno. Ali to je dobro, jer naa je dovoljno dugo sličnost odbijala. Samo da sto manje političari pričaju o odnosima na Balkanu.

Живота

Poznata ličnost
Član
Pa jes... sada će svako ko živi u Zagrebu a navija za Radnički iz Niša moći direktno bez presedanja da ode i pogleda utakmicu svog omiljenog kluba, važi i obrnuto, svaki Nišlija koji navija za Dinamo sada će lakše stizati na Maksimir i bodriti "modre"...

Vrh Dno