Reč po reč

Beba

Poznata ličnost
Član
Evo vreme je za čast. Starija ćerka počinje da radi u drugoj, boljoj firmi...Pa neka joj je sa srećom:)
Evo sedite i poslužite se.
Malo žestine...ja volim dunjicu...download (24).jpg
Evo malko sam i naseckala...lakše je za poslužiti...images (44).jpg

Posle slanog i slatko...slobodno secite, osvežava a ne goji:genije::roflmao:

download (21).jpg

I na kraju...kafica:)
download (25).jpg

Pa narode u zdravlje!!!

Beba

Poznata ličnost
Član
Aha, to je taj razlog! Čestitam! :) Neka joj je sa srećom! :)
Hvala prijatelju moj, dragi uredniče moj...sreća nas je pogledala jer njena firma samo što nije otišla pod stečaj !!!
Možda sam preterala sa najavom...znaš da bi bio pozvan da sam rešila da se udam:roflmao::roflmao::roflmao:

Beba

Poznata ličnost
Član
Želim da poželim novom članu @Meana dobrodošlicu na naš forum. Želim ti da prepoznaš prave vrednosti ovog foruma i da nas zatrpavaš objavama, a onda ćemo i mi morati malo više biti angažovani:)

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Nadam se da ste lepo proveli Novogodišnju noć. :)
Ove godine se navršava 10 godina postojanja ovog veb sajta. Godine lete!
Srećna vam Nova godina. :)

Gđa Blejz

Izmišljen lik
Član
Deset godina je ozbiljan staž. Čestitam ti na trudu i angažovanju, sigurna sam da nije bilo uvek lako. Da traje još puno godina i da ga oplemene i drugi, novi ljudi! Drago mi je da sam bila delić tih nekih godina. Čestitke i od mene! 😊

Gđa Blejz

Izmišljen lik
Član
Bleja na poslu. Niko živi ne radi ali gde da nam spoje, dalekobilo, par neradnih dana. E svete šićarski. Još i sneg pada ne bi li poginula dolazeći i odlazeći. I neko žbunje ispred firme, sav sam auto izgrebala. Paradoks je da bolje živim kada ne radim nego kada radim. U ovoj zemlji su troškovi veći od zarade. Samim tim, cilj igre nije da zaradiš, već da svedeš troškove na minimum. Sediš kući, ćutiš, Bog da te vidi. 😏

Vrh