• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Reč po reč

šufnudla

neprilagođena
Starosedelac
Učlanjen(a)
26.11.2016.
Broj reagovanja
2.980
Horoskop
Strelac
Loši su i majstor i materijal, i koncept i namena, i mesto...
Veliki metalni sivi, nadasve ružni kontejner sa mnogo struje na vodi. I prebukiran, uz sve prethodno. Bojim se da beogradska kula gleda s visine celu scenu i 'misli' - "ja sam sledeća" 🙄
Akcija i reakcija. Čista fizika.

Poljoprivrednik

Poznata ličnost
Učlanjen(a)
24.01.2021.
Broj reagovanja
216
Horoskop
Blizanci
Koliko sam video slike pod je bio isto od lošeg materijala.

Varovi su bili verovatno loši, debljina vara bila mala a cevi 350x550.

I hiljadu i nešto ljudi je bilo jako opterećene i desilo se to što se desilo.

šufnudla

neprilagođena
Starosedelac
Učlanjen(a)
26.11.2016.
Broj reagovanja
2.980
Horoskop
Strelac
Ima jedna druga stvar u vezi sa događajem koja je meni naprosto fascinantna: prema onome što pišu novine, cena karata je bila do 2.900 € :banghead::banghead::banghead::banghead:
Dakle, neko je bio spreman da pljune skoro tri 'iljade eura da bi gledao napola obučene ...hm... devojke, veštačke palme na sceni i sluša nekog Relju za kojeg prvi put u životu čujem
U turističkoj agenciji Allegra je doček nove godine u Njujorku (tri dana noćenje sa doručkom) i 12 dana na kruzeru oko i na Karibima (all inclusive) 1.800€... Avionske karte, takse i sl je uračunato u cenu...
Da li samo ja ne razumem "value for money" ili su ovi na splavu imali neku ekstra uslugu koja nije zvanično na meniju?!?

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.886
Horoskop
Ovan
Ima jedna druga stvar u vezi sa događajem koja je meni naprosto fascinantna: prema onome što pišu novine, cena karata je bila do 2.900 € :banghead::banghead::banghead::banghead:
Dakle, neko je bio spreman da pljune skoro tri 'iljade eura da bi gledao napola obučene ...hm... devojke, veštačke palme na sceni i sluša nekog Relju za kojeg prvi put u životu čujem
U turističkoj agenciji Allegra je doček nove godine u Njujorku (tri dana noćenje sa doručkom) i 12 dana na kruzeru oko i na Karibima (all inclusive) 1.800€... Avionske karte, takse i sl je uračunato u cenu...
Da li samo ja ne razumem "value for money" ili su ovi na splavu imali neku ekstra uslugu koja nije zvanično na meniju?!?
Šta vredi biti u New Yorku, ako nema ko da te vidi tamo?
No dobro, želim vam svima prijatno Badnje veče i srećan Božić. :)

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.935
Horoskop
Lav
Dragi moji svi,

Dobre želje su uvek dobre, čak i kada kasnite..:)

Želim da u ovoj 2023.godini budete zdravi. Želim da budete srećni, uvek dobro raspoloženi. Da budete jaki kada dođu dani suza. Setite se da posle njih dolaze dani smeha..takav je život..

Želim vam mnogo smeha, ljubavi, brdo para..da volite i da budete voljeni..

Srećna 2023!

Srećna slava Sveti Stefan svima koji slave ovu prvu krsnu slavu koja se slavi trećeg dana Božića..

Provedite je u dobrom zdravlju i miru sa svojim najbližima.

❤️

Живота

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
28.03.2019.
Broj reagovanja
1.827
Horoskop
Ribe
Primetio sam da u zadnje vreme sve češće pričam sam sa sobom. Nekako mi se čini da me niko tako pažljivo ne sasluša kao što ja saslušam samog sebe!

Vrh Dno