• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Reč po reč

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.423
Horoskop
Ribe
E, ajde da ispamujemo forum.
Ovo je ona situacija kada nam definitivno ruše kuću, moramo da izađemo i niko tu neće doći posle nas.
Možeš da švrljaš po zidovima, piškiš pored wc šolje i sve ono što ti u normalnim uslovima ne bi palo na pamet. 😂

jolemisa

Poznata ličnost
Učlanjen(a)
02.05.2022.
Broj reagovanja
116
Horoskop
Škorpija
Ja sam se do danas grejao na struju.Ima onu Katanu,grejalicu za podmornice,koja mi greje ceo sistem.Danas sam nalozio kotao,jer najavljuju hladnije vreme.Ustedeo sam uglja za dva meseca lozenja.

Poljoprivrednik

Poznata ličnost
Učlanjen(a)
24.01.2021.
Broj reagovanja
198
Horoskop
Blizanci
Ja imam smederevac, I VIADRUS centralu peć tj peć za centralno grejanje i grejanje na gas(centralno).

Gas sam uveo pre godinu dana, do tada sam kuću grejao preko VIADRUSA i ugreje kuću za 30minuta na 24-26C.

Uvođenja gasa sam platio 4.000€.

Za smederevac potrošim dnevno 2-3 Yupol kante.

.

jolemisa

Poznata ličnost
Učlanjen(a)
02.05.2022.
Broj reagovanja
116
Horoskop
Škorpija
Ja imam smederevac, I VIADRUS centralu peć tj peć za centralno grejanje i grejanje na gas(centralno).

Gas sam uveo pre godinu dana, do tada sam kuću grejao preko VIADRUSA i ugreje kuću za 30minuta na 24-26C.

Uvođenja gasa sam platio 4.000€.

Za smederevac potrošim dnevno 2-3 Yupol kante.

.
Smederevac je za jednu prostoriju dobar.Eventualo dve manje.Centralno je centralno u svakoj prostoriji isto.

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.910
Horoskop
Lav
Grejem se na TA peć, tj na struju.

TA peć sam prvi put uključila pre 10-15 dana. I puni se kad je jeftina struja.

Toplo je u celom stanu.

A što se foruma tiče...Da, ne dolazim već neko vreme redovno, ili samo čitam a ne pišem..Ali..tu sam..

Svi ćete mi nedostajati.

Dala sam jedan predlog na temi Prestanak rada foruma. Zanima me šta mislite.

Usput, ne moram ja da otvaram taj forum..može i neko od vas..

Живота

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
28.03.2019.
Broj reagovanja
1.737
Horoskop
Ribe
Grejem se na TA peć, tj na struju.

TA peć sam prvi put uključila pre 10-15 dana. I puni se kad je jeftina struja.

Toplo je u celom stanu.

A što se foruma tiče...Da, ne dolazim već neko vreme redovno, ili samo čitam a ne pišem..Ali..tu sam..

Svi ćete mi nedostajati.

Dala sam jedan predlog na temi Prestanak rada foruma. Zanima me šta mislite.

Usput, ne moram ja da otvaram taj forum..može i neko od vas..
predlog je dobar, ne znam da li i Stemis isto misli... mada deluje mi da je ovoga puta čvrsto rešio da ugasi forum.

Ne znam kada će HAL 9000 zvanično biti isključen

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.423
Horoskop
Ribe
predlog je dobar, ne znam da li i Stemis isto misli... mada deluje mi da je ovoga puta čvrsto rešio da ugasi forum.

Ne znam kada će HAL 9000 zvanično biti isključen
Svaka odluka može da se promeni. Pitanje je da li ima smisla da postojimo? Koliko smo spremni da damo svog vremena?

Живота

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
28.03.2019.
Broj reagovanja
1.737
Horoskop
Ribe
Svaka odluka može da se promeni. Pitanje je da li ima smisla da postojimo? Koliko smo spremni da damo svog vremena?
Sve ima svoj smisao postojanja! Ko je čitao teološke knjige zna da čak i nečastivi iliti djavo ima smisao postojanja! Pa ako ga djavo ima, što ga mi ne bi imali, od njega gori nismo! Meni se ovaj forum i svidja baš zato što nas nema previše i što ljudi pišu kad stvarno osete potrebu da se osvrnu na neku temu, pojavu ili problem i da u vezi toga iskažu svoj stav. Gledam recimo na krstarici, tamo se uglavnom piše da bi se pisalo, bla-bla truć... krenu ujutru sa "dobro jutro" i tako 20 puta, e onda ide ko je kako spavao, ko je kad ustao, pa šta ćemo za doručak, jal burek, jal kajganu, a može biti i ovsenu kašu... i tako do podneva. Dobro, ne kažem, može i tamo da se pročita ponešto zanimljivo i pametno ali uglavnom se svodi na čapraz-divan, puko ubijanje vremena. Ovaj forum ima neku svoju "živinu" što bi reko onaj mladi Zemunac sa ostrva Lido:) i bilo bi lepo da kao takav opstane, pa makar i sa izmenjenim imenom!

Vrh Dno