• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Reč po reč

jolemisa

Poznata ličnost
Učlanjen(a)
02.05.2022.
Broj reagovanja
168
Horoskop
Škorpija
Jasen i Orah,dobri i dugo drže vatru,a Bagrem,brzo izgori i ne održava toplotu,ali bolje išta nego ništa.I dobro je što je ovo lepo vreme da ljudi mogu da doteraju drva,ko ima odakle,a i ya sejanje njiva super.Ima vlage a suvo ya orenje,tanjiranje i vlačenje

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.935
Horoskop
Lav
Tu sam...Vidim da pričate o poljoprivredi, to je oblast koju ne poznajem..a i drva ne kupujem jer u stanu imam TA peć. :)

Kako ste, da li vam prija ovo miholjsko leto?

Живота

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
28.03.2019.
Broj reagovanja
1.840
Horoskop
Ribe
I ja sam dosta "tanak" kad su poljoprivreda i drva u pitanju... malo šta tu imam za reći.

Inače meni ne prija ovo miholjsko leto, previše je toplo...

jolemisa

Poznata ličnost
Učlanjen(a)
02.05.2022.
Broj reagovanja
168
Horoskop
Škorpija
Bas njih briga sto je uvece od 18 casova pa sve do 10 sati ujutru hladno i ispod 12 stepeni.

Vrh Dno