• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Reč po reč

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.800
Horoskop
Ovan
Počni da sečeš za iduću zimu, jer je naš prepametni rekao kako će ova zima biti hladna, a sledeća polarna. A i ova milijardica što je pozamljena po najboljoj kamati, zbog čega smo već zaradili na zajmu, biće potrošena do januara, a možda i pre.

Njavica

Dreamer.
Starosedelac
Učlanjen(a)
07.08.2011.
Broj reagovanja
3.762
Horoskop
Devica
A mi što ćemo imamo restrikcije struje na zimu, idemo tražimo slavske sveće od onih silnih crkvenjaka po ulici pa lepo upališ traje ona jedno 5 sati piiii ima da se greju prsti samo tako

jolemisa

Poznata ličnost
Učlanjen(a)
02.05.2022.
Broj reagovanja
78
Horoskop
Škorpija
Imam poprilican broj punjivih lampi i dva punjiva fenjera,za svetlo se ne sekiram,a imam svoj kotao,pun podeum uglja.Kotao je ispod moga stana,tako da moze da radi i bez pumpe.Ne sekiram se za ovo sto pricaju ni malo.Ako i bude restrikcije,ustedecemo na struji,jer sada od Septembra poskupljuje

Poljoprivrednik

Poznata ličnost
Učlanjen(a)
24.01.2021.
Broj reagovanja
190
Horoskop
Blizanci
Imam poprilican broj punjivih lampi i dva punjiva fenjera,za svetlo se ne sekiram,a imam svoj kotao,pun podeum uglja.Kotao je ispod moga stana,tako da moze da radi i bez pumpe.Ne sekiram se za ovo sto pricaju ni malo.Ako i bude restrikcije,ustedecemo na struji,jer sada od Septembra poskupljuje
I ja imam cent.grejanje na KOTAO VIADRUS.

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.800
Horoskop
Ovan
Ja bih prvo petla promenio. :shifty:

Poljoprivrednik

Poznata ličnost
Učlanjen(a)
24.01.2021.
Broj reagovanja
190
Horoskop
Blizanci
Сељаку је суђено да буду поштен и да носи сааамар и да му је дужност све оно што други врда и неће.

И да не зна да буде мангуп и врдалама.

Али та доброта и чистота то је нешто највредније што има сваки сељак.

jolemisa

Poznata ličnost
Učlanjen(a)
02.05.2022.
Broj reagovanja
78
Horoskop
Škorpija
Nema casnijih ljudi,a nasamare ih svake godine za sve i kada dobro rodi i kada ne rodi,bilo sta.

Vrh Dno