• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Reč po reč

jolemisa

Poznata ličnost
Učlanjen(a)
02.05.2022.
Broj reagovanja
28
Horoskop
Škorpija
Pa da,Solc je dobrodosao,a Lavrov,ko ga .... .To sa Lavrovim je sam napravio gungulu da bi se dodvorio svojoj rulji sto ga prate i uvlace mu se u dupe.Kada bude jednog dana zaglavio zatvor,kriminalci u zatvoru nece ni moci da ga siluju od ovolikih uvlakaca.

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.864
Horoskop
Lav
Dobra noć forume, dobro jutro forumaši :)

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.864
Horoskop
Lav
Dobro veče svima :)

Poljoprivredniče, mislila sam da se samo riblja čorba pravi u kotliću. Nikada nisam probala pasulj sa kotlića.

jolemisa

Poznata ličnost
Učlanjen(a)
02.05.2022.
Broj reagovanja
28
Horoskop
Škorpija
Sva corbasta hrana moze u kotlicu.I pasulj je mnogo lepsi nego u klasicnom ili ekspres loncu.

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.751
Horoskop
Ovan
Centar gradića je popločan. Kuće od kamena. Vrlo lepe i sa ukusom. Prelepi restorani, sa pogledom na zaliv. Male radnjice sa suvenirima. Centar zatvoren za saobraćaj. Mesto je mirno, ali ima gužve. Jedino nedostaje šetalište pored mora, jer se mesto nalazi na manjem uzvišenju. Raznih turista ima, tako da se može čuti još poneki jezik, osim grčkog, srpskog i makedonskog. Otvoren je i foklorni muzej. Ne znam da li je po svačijem ukusu, ali zaista ga vredi posetiti, jer potpuno odudara od Hanionija, Kaliteje i drugih poznatih letovališta na Kasandri.

Vrh Dno