• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Reč po reč

Njavica

Dreamer.
Starosedelac
Učlanjen(a)
07.08.2011.
Broj reagovanja
3.738
Horoskop
Devica
Ej samo bez ovog "ako"!
Jao jao toliko nemam živaca ovih dana za bilo šta da me nema, i sad kad mi se učitala prva stranica foruma, ko kući da sam došla pa gledam šta ima novo dal ima nešto slatko 🤭🤭🤭
Nadam se da ste svi dobro i da se pazite od silnih ovih virusa

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.822
Horoskop
Lav
Retko gasim svetlo pre 1, pola 2 noću, tako da mi sam doček NG u principu ne znači ništa :)
Biću tog 31. kod kuće i gledaću na nekom od TV kanala Filmski maraton-pošto ne gledam puno filmove i to mi je prilika da odgledam dva ili više filmova odjednom.

šufnudla

neprilagođena
Starosedelac
Učlanjen(a)
26.11.2016.
Broj reagovanja
2.794
Horoskop
Strelac
Ušinuh se... Tačnije, upalio mi se nerv kod desne lopatice, a da ne znam ni kad, ni kako. I sad se ponašam ko princeza na zrnu graška: nijedan jastuk mi ne odgovara, nijedan sedeći ili ležeći položaj mi ne odgovara, naročito me boli ako sednem na kompjutersku stolicu...Ne odgovara mi ako bolno mesto grejem, ne valja ni kad ga hladim... Nema gela, masti ili spreja koji nisam isprobala ovih par dana.
Kunem vam se, najradije bih nekako da zaokrenem i zabacim glavu iza ramena i samu sebe ujedem za to mesto. 😠

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.127
Horoskop
Ribe
Zavij sveže listove kupusa na bolno mesto, obmotaj zavojem ili ešarpom da ne spadne i tako prespavaj noć. Već sutra će ti biti upola bolje. I tako par noći dok ne prestane. To je jedini lek i pomaže extra. Ja sam bila na inekcijama protiv bolova dok se nisam setila kupusa. 😘

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.577
Horoskop
Ovan
A ako ti ovaj Tacin recept ne pomogne, možeš da ujedeš, pa čak i pojedeš kupus. x3

šufnudla

neprilagođena
Starosedelac
Učlanjen(a)
26.11.2016.
Broj reagovanja
2.794
Horoskop
Strelac
Hvala za lek/recept, dobri ljudi!
Zakrvavljenih očiju sam upala u piljaru u neposrednoj blizini svoje zgrade i zgrabila najveću glavicu kupusa kao da mi život zavisi od nje... Na smrt sam prepala prodavačicu!
A sad odoh da se u sarmu pretvorim i čekam da OVO prođe... Da mi je neko rekao da može ovol'ko da boli, ne bih verovala!
Drž'te palčeve!

Vrh Dno