• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Reč po reč

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.507
Horoskop
Ovan
Za žene ne znam, Života, ali ti i ja smo baš navalili. :D

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.507
Horoskop
Ovan
O gostovanju na televiziji i popularnosti tim povodom. :)

tamarishka

Vila dobrila
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.01.2010.
Broj reagovanja
803
Horoskop
Vodolija
Баш је сунчано данас и пријатно топло. Кроз канцеларијски прозор ме обасјавају зраци, али ми не смета, као што ми обично смета. Ближи се јесен, па ваљда скупљам ове зраке што ће бити све ређи. Нажалост и лишће је већ свенуло и почело да опада. Јесен нам се прикрада.

Живота

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
28.03.2019.
Broj reagovanja
1.359
Horoskop
Ribe
Što me nerviraju oni u busu što sednu na sedišta do prolaza a na ono drugo sedište stave torbu ili kesu. Ja se vozim onim mini busom, tamo ionako tesno ko u dupetu, da izvinete, još kad je pun, onda je katastrofa! Jutros jedna gospodža tako sela a pored stavila torbu i gleda negde kroz prozor, ja stojim pored nje a ona se pravi blesava, a to je bilo jedino slobodno mesto. Ja je lepo zamolim, kažem "Snajka pomeri tu torbu života ti, da i ja sednem" Ona se nešto naduri, poče da koluta očima, uze onu torbu onako ko preko one stvari... pa mislim se sedište je da sedne čovek a ne da ti stavljaš tašnu na njega!

šufnudla

neprilagođena
Starosedelac
Učlanjen(a)
26.11.2016.
Broj reagovanja
2.741
Horoskop
Strelac
Zato ja ne sedam u prevozu. Sa svojih 183cm dišem i gledam "iznad". Jer kad spustim pogled, vidim mnogo toga što mi se ne sviđa. Ovako, samo me bije klima u glavu i gledam kroz prljave prozore u razbucane gradske ulice 🙄

tamarishka

Vila dobrila
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.01.2010.
Broj reagovanja
803
Horoskop
Vodolija
Da, ja od kada je ovakva situacija sa koronom idem samo kolima ili peške. Do tada, naravno prevozom na posao. Situacija ue bila takva da sednem na početnoj i čitam do stanice na kojoj silazim. Nažalost, sa svojih 160 ja sam do miške onima koji su kao @šufnudla, a to ume da bude baš neprijatno 😂 Za nas dole nema vazduha!

Живота

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
28.03.2019.
Broj reagovanja
1.359
Horoskop
Ribe
Naletim malopre na mog komšiju Radeta Brkića, inače penzionisanog zastavnika, rodom "od Mrkonjić Grada". Fin čovek, malo priprost, ali dobrica u duši. Ćelavo teme pokriva viškom kose sa potiljka koju prebacuje preko temena do čela a onda kosa naglo zavrće u stranu prema levom uvetu gde se i završava. Simpatična frizura, treba to videti! I kaže meni komšija Rade "komšo ot'šla Merkeluša" - "ko je otišo?" pitam ja - "Pa Merkelova bre komšo ona švab'ca" - pa reko, nisam ni znao da je bila! "Pa jebo ga ti komšo, ti ko na Prokletijama da živiš!" Ja ga ošinuh pogledom pa mu umerenim tonom priopćih "Komšija dragi, pustite me da živim u svom mikrokosmosu u kome nema mesta ni za Merkelovu a još manje za tog kod koga je bila, prijatan dan vam želim!" okrenem se i produžim svojim putem. Komšija Rade ko zna šta je pomislio, verovatno je rekao u sebi - ovaj je odlepio...

Живота

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
28.03.2019.
Broj reagovanja
1.359
Horoskop
Ribe
Dobro jutro, svanuo je lep i sunčan dan u našem glavnom gradu. Danas je kažu nekakav praznik, dan sloge bratstva i jedinstva ili tako već nekako... Centralni performans biće održan na "savskom trgu" ili štajgi kako smo to mesto nekada zvali. A rekoše da bi bilo poželjno i da svi okačimo nacionalnu zastavu na prozor kao simbol jedinstva naroda serpskog. Ja jedino mogu da okačim neki peškir ili magičnu krpu pošto zastavu nemam. A nešto nemam ni volje da ikome čestitam današnji "praznik", uostalom iz'eš praznik kad nije neradan dan!

šufnudla

neprilagođena
Starosedelac
Učlanjen(a)
26.11.2016.
Broj reagovanja
2.741
Horoskop
Strelac
Meni je žao što se nakaradno manipuliše nekim važnim istorijskim datumima i događajima iz naše prošlosti. Opet je forma prevagnula nad suštinom....Prazna ikonografija.

Bolje da su uveli na ovaj dan hodočašće na Zejtinlik ili ostrvo Vido. Da se emituje dokumentarni film, da se deca vode na sadržajne ekskurzije, da se organizuju okrugli stolovi, koncerti vojnih i popularnih pesama koje su snažile srpski duh tada... a ne da mašemo zastavama kod spomenika Nemanji.
Ovi baš ništa ne mogu da smisle i organizuju sa stilom, ukusom i dostojanstveno. U njihovoj režiji baš sve, pa i najsvetliji momenti iz naše istorije, posluže za 'zasenjivanje prostote'.
Tuga.

Poslednja izmena:

šufnudla

neprilagođena
Starosedelac
Učlanjen(a)
26.11.2016.
Broj reagovanja
2.741
Horoskop
Strelac
Ali, danas jeste jedan važan praznik 🙂
Njavoooooooo, srećan ti rođendan draga devojčice! U zdravlju i veselju da ga provedeš tamo 'di već jesi u ovom trenutku, i da još dugo, dugo drugujemo na ovome forumu!
😘🥳🎂🍾🌞

Vrh Dno