• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Reč po reč

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.222
Horoskop
Ovan
Ko ovo vreme - oblačno sa sitnim gradom. :o Juče popodne padao grad. April mesec.
tenor.gif

šufnudla

neprilagođena
Starosedelac
Učlanjen(a)
26.11.2016.
Broj reagovanja
2.593
Horoskop
Strelac
Ne idi kod kardiologa nego kod psihijatra. Ja se patim 20 godina sa pritiskom dok nisam otišla kod psihića. Kardiolozi daju bensedine i xalole, navlače te ko narkomana a psihijatri lekić koji rešava sve i nisi navučena. Pogle me, niva žena. Ili, bolje rečeno, ona stara! 😍
Mogu da probam, al me prosto stra' šta bi ona sve mogla da otkrije 😄

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
14.610
Horoskop
Ribe
Bolje sneg nego, kao pre tačno 80 godina, kada su padale bombe.

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.222
Horoskop
Ovan
I to je tačno. Mada, nekako mi se čini da smo tada mogli da budemo i pametniji.

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
14.610
Horoskop
Ribe
Nisam bila rođena, odbijam bilo kakvu odgovornost!

Nego, kod mene snežni pokrivač par santima, tako mi i treba kada ne verujem u vremensku prognozu. 😂

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
14.610
Horoskop
Ribe
Bio mi je otac u prvim redovima. A bila sam i ja u svoje vreme. Sada stiže vreme da moja deca budu u prvim redovima. Ma išla bih ja sa njima ali kažu mi "kewo, nemoj da nas blamiraš"! A kad zagusti, kewo rešavaj. Mada, ne žalim se, potopiću ovaj splav ako treba zbog dece. 💞

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.643
Horoskop
Lav
@Njavica nismo završili sa zimom, tj sa hladnim vremenom. Očekuje se promena vremena već sutra-najavljuju kišu, grmljavinu, ali nisam čitala detaljniju prognozu.

Moram da pitam sve vas koji koristite Fejs, da li imate problema ovih dana sa Fejsom? Meni je Fejs strašno usporen, gotovo ništa ne mogu da vidim šta pišu prijatelji+ ne mogu da postavljam ništa direktno sa bloga u FB grupe...

Njavica

Dreamer.
Starosedelac
Učlanjen(a)
07.08.2011.
Broj reagovanja
3.618
Horoskop
Devica
Jao više, kada vidim na telefonu da stoji oblačić plače mi se. Pa vala sredina je aprila zar nije dosta.
Džudi i meni baguje ali samo preko telefona neko duže vreme, tipa inboks čita po dva sata. Moguće da rade nešto novo?

Vrh Dno