Reč po reč

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Član od
12.02.2009
Reakcije
14.860
Horoskop
Ovan
A sta radis od kuce? :)

Taca

ona, stara
Član od
25.05.2014
Reakcije
13.056
Horoskop
Ribe
Moje zanimanje je priprema za štampu. Neko osmisli nešto (dizajner) i to nešto, da bi se odštampalo, mora da prođe kroz tehničku korekciju da bi ispunilo uslove koje zahtevaju određene tehnike štampe.
U ovom trenutku, uže se bavim ambalažom za prehrambene proizvode, jogurte, sireve, razne sokove, kesice za testeninu i drugo...
Pored posla u firmi, privatno, za drugu firmu, radim ambalažu šećera, meda, čaša za kafu, itd.
Dakle, drndam po kompu. 🙄😂

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Član od
12.02.2009
Reakcije
14.860
Horoskop
Ovan
Nije loš posao u današnje vreme. :thumbsup:

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Član od
12.02.2009
Reakcije
14.860
Horoskop
Ovan
Kakav prelep dan! Nadam se da ste ga proveli negde u prirodi.

sovac

kafolenčić
Član od
08.11.2019
Reakcije
506
Horoskop
Ovan
veče nekome slatko pismo napiši prelepo kao bambi slatkiši :laugh:

Stemiško proveo sam ga u prirodno u snovima :D

Taca

ona, stara
Član od
25.05.2014
Reakcije
13.056
Horoskop
Ribe
Izašla par puta u dvorište, radila i danas. Posla ima preko glave, ko da je neko dodao gas svim klijentima. Premorena sam i bole me leđa od sedenja. Sutra ne radim pa nek propadne grafička industrija.

Живота

Poznata ličnost
Član od
28.03.2019
Reakcije
1.141
Horoskop
Ribe
Ja sam već na ivici nerava... a ovo tek počelo

Живота

Poznata ličnost
Član od
28.03.2019
Reakcije
1.141
Horoskop
Ribe
Žena je na bolovanju ne mrda iz kuće i postaje paranoična, ja moram i na posao i u nabavku i nosi ćaletu kući i 100 puta dnevno peri ruke, briši kvake alkoholom, pazi šta pipaš, pazi gde staješ, kako se pravilno stavlja maska, kako se pravilno skida maska, kako rukavice... ne znam, sve postaje previše komplikovano i zamorno za moje ionako već istanjene nerve! A onda čujem kako je sezonski grip opasniji od korone... pa čemu onda sva ova histerija?? U Srbiji je 2001 od sezonskog gripa umrlo 200 ljudi za 3 meseca!

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Član od
12.02.2009
Reakcije
14.860
Horoskop
Ovan
Stvarno? Blago tebi. Šta ti se dopada na ovom sajtu, forumu? A šta ne?

sovac

kafolenčić
Član od
08.11.2019
Reakcije
506
Horoskop
Ovan
čika Žiko pa gde si tiii? pozz svima šta ima ljudiiiiiiiiii

sovac

kafolenčić
Član od
08.11.2019
Reakcije
506
Horoskop
Ovan
Žena je na bolovanju ne mrda iz kuće i postaje paranoična, ja moram i na posao i u nabavku i nosi ćaletu kući i 100 puta dnevno peri ruke, briši kvake alkoholom, pazi šta pipaš, pazi gde staješ, kako se pravilno stavlja maska, kako se pravilno skida maska, kako rukavice... ne znam, sve postaje previše komplikovano i zamorno za moje ionako već istanjene nerve! A onda čujem kako je sezonski grip opasniji od korone... pa čemu onda sva ova histerija?? U Srbiji je 2001 od sezonskog gripa umrlo 200 ljudi za 3 meseca!
meni i dalje nije jasno da li se zna preciznije kako se prenosi ili ne?

Električar

Suspendovan nalog
Član od
19.11.2019
Reakcije
88
Horoskop
Blizanci
Ko to zna zašto histerija.

Vrh Dno