Reč po reč

Njavica

Dreamer.
Moraš dobro da izreklamiraš sam sebe sa svojim radovima i moraš da imaš strpljenja na početku za nove poslove. Ovako je skroz okej, iscimaju te ljudi za određen posao, napomenu za šta im trebaš, i šta oni traže od toga. Dogovaraš se za pare sa njima i sve ti čisto leže na račun. :)

Живота

Poznata ličnost
Kakav radostan dan... nema magle, sija sunce, trava zeleni, od snega ni traga ni glasa. Za vikend su najavili proleće, kažu da će da bidne i do dvajes' stepena u 'ladu! Ne znam koj-moj sam turao zimske gume na autu?? Mada ko zna, ume i u martu da zagudi! Dobro jutro vam želim svima!

simpleman

Suspendovan nalog
Ne daj se Taco,možda i nije neka uteha ali znaj da Iznad oblaka,Sunce uvek sija.Jaka si ti osoba,biće opet sunca, sve je ovo privremeno.Znam da sve ovo znaš ali možda ti ipak malo pomogne. Baš mi je žao što se tako osećaš.Lepo pajki kasnije.
P.S.
Možda mi nedostaju tvoji komentari,nešto si previše mirna postala,tako tiha....ajde bre daj jedan žestok komentar kao prava Taca kada se naspavaš.:D;)

šufnudla

neprilagođena
Težak dan. Do 16h nas je davila neka "tmuja", a onda je sve počelo da liči na gnev bogova...
Dramatičan pad temperature u kratkom vremenskom intervalu je nešto što će dodatno "obradovati" meteoropate :wacky:

sovac

kafolenčić
Ne daj se Taco,možda i nije neka uteha ali znaj da Iznad oblaka,Sunce uvek sija.Jaka si ti osoba,biće opet sunca, sve je ovo privremeno.Znam da sve ovo znaš ali možda ti ipak malo pomogne. Baš mi je žao što se tako osećaš.Lepo pajki kasnije.
P.S.
Možda mi nedostaju tvoji komentari,nešto si previše mirna postala,tako tiha....ajde bre daj jedan žestok komentar kao prava Taca kada se naspavaš.:D;)
:D

Vrh Dno