Reč po reč

Taca

ona, stara
Član
Vreme ovih dana je prelepo. Gde ste, sta radite?
Ponovo počeh da radim. Jedna se vrata zatvore, druga me zalepe u glavu. Poso se ne bira, takva sui vremena. Radi se na normu, 8 sati, 6 dana u nedelji. A obećali su i da će da me prijave. Majke mi. Pakuju se šećeri, kašikice, medići i sva ona go*na koja dobijate uz kafu po fensi i manje fensi kafićima . A nije ni tako loše, malo je buka kao na aerodromu, temperatura je stalno preko 40 stepeni a ose vrebaju i gmižu po nama izražavajući svoju ljubav tako što ponekad malo gricnu da bi "kex" bio intezivniji. Ali zato mozak slobodan ko konj na livadi. I dok se brinem tako da vaš ugođaj bude što bolji i prijatniji dok ladite @@ u nekoj bašti dok pirka prijatan vetrić, ja mislim na vas. I pljunem u svaki osmi šećerić. Svaku četvrtu kašičicu prvo stavim u pedu pa posle zapakujem, a keksiće i čokoladice prvo oližem pa pakovanje. Dobro, nekada se zbunim pa oližem onu kašičicu što sam je prvo stavila u pedu, ali to je zato što se tako najbolje šeruje ešerihija....
I tako, ljubim vas i volim i nadam se da ćete i vi misliti na mene dok pijuckate kaficu i grickate čokoladice i kexiće.

A ako sutra ustanem dovoljno rano videću se i sa dragom Bebom na jutarnjoj kafi. Bez šećera.

Šta ima kod tebe, prijatno vreme za šetnju? :)

Beba

Poznata ličnost
Član
Malo je reći da sam šokiran! :wideyed:
Već vidim naslove novih tema na forumu: Njegovo veličanstvo Admin brutalno napadnut na prvoj stranici nove teme. :D
Hahahahaha kao na naslovnoj strani novina...pa i slažem se:kul:. Sori uredniče, ti si nam idejni vodja dodješ zatvoriš jednu temu , otvoriš drugu i šta bi APLAUZ:o:D
Joj, majko ko zna šta si sve radio u šta se ne razumem...prst na čelo i daš mi to na glupost:genije:

Njavica

Dreamer.
Član
Ajme, toliko sam do ovog momenta volela te keksice hehe :D
Ja toliko navikla na ono kafance, da nisam ni ovu temu ukapirala kao nas kutak spamerski :D
@Tihi hvala najlepse :kiss: :kiss: :kiss: Odrasla ja ovde sa vama na forumu <3

Njavica

Dreamer.
Član
Ajme, toliko sam do ovog momenta volela te keksice hehe :D
Ja toliko navikla na ono kafance, da nisam ni ovu temu ukapirala kao nas kutak spamerski :D
@Tihi hvala najlepse :kiss: :kiss: :kiss: Odrasla ja ovde sa vama na forumu <3

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Ako ste primetili da vam se ponekad pojavi greska prilikom slanja poruke, najcesce je u pitanju problem sa nemogucnoscu da se prikazuju emoji sa telefona.
To mozemo da resimo, ali na ustrb sadasnjih smajlica. Dakle?

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Ipak neće ići na štetu ovih malih kuglica. :):):)
Ali još uvek nisam uspeo da rešim problem. Mada znam u čemu je. ;)

Taca

ona, stara
Član
Odrasla ja ovde sa vama na forumu <3
Toliko mi vremena oduzima ovaj glupi posao da sam zakasnila sa tvojom rođendanskom čestitkom. Izvini, od srca ti želim sve najbolje u životu devojčice. :kiss:
Šta mi je i trebalo da budem "šugar lejdi", koji sam ja sebi debil i kako da se iščupam sada? Plan B, naravno, što je i odgovor na temu koja se vrti ovde. A ti Njavice i dalje izbegavaj te "zgodacije" na tanjiriću, ja da ti kažem. Jer Insajder ;) :D
...šta sam još htela? Da, malo sam generalno nadrk pa nisam ni za svet, sve izbegavam, ali volim što vas vidim ovde, poslednji stub odbrane , nešto kao sigurna kuća. Pa izvin'te ako vas nagrdim malo, jednom ću opet cvrkutati, evo obećavam! :kiss:

Vrh Dno