• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Razmišljam trenutno o...

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.935
Horoskop
Lav
Setila sam se nekoga večeras i dalje razmišljam o njemu.. Ne znam zašto..

I puštam ovu pesmu..

Pisaću..moram..jedino tako se stavlja TAČKA.

Džudi72

Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.935
Horoskop
Lav
Zašto ljudi lažu na društvenim mrežama, pa čak i na Linktinu?

Svaka laž se, kad tad otkrije, a posebno je glupo lagati na Linktinu...

Eto, o tome razmišljam.

tamarishka

Vila dobrila
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.01.2010.
Broj reagovanja
857
Horoskop
Vodolija
... nečemu slatkom.

Džudi72

Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.935
Horoskop
Lav
Razmišljam da treba da objasnim zašto više čitam i stavljam like a ne pišem..

Like znači, jer ne moram da radim c/p posta i da pišem ono "Slažem se".

I nisam nešto ovih dana raspoložena za pisanje.

šufnudla

neprilagođena
Starosedelac
Učlanjen(a)
26.11.2016.
Broj reagovanja
2.980
Horoskop
Strelac
...ovom tekstu.

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.892
Horoskop
Ovan
U kakvoj mi zemlji zivimo govori cinjenica da nikada, pocev od visestranacja, tema izbora nije bio porez. Na poslednjim je bilo rec o njihovoj deci.

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.430
Horoskop
Ribe
Umro Maradona. Sada kad svi odu na saranu ima da plane koronija po južnoj ameriki 😎

Džudi72

Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.935
Horoskop
Lav
Užasno se osećam. Da prekjuče nisam aktivirala ažuriranje Androida na maminom telefonu danas ne bih morala da tražim po netu kako da skinem ono "Google usluge se zaustavljaju", greškom sam joj deinstalirala Viber, sada ga teško vraćam...ceo tel je usporen...Grozno mi je.

šufnudla

neprilagođena
Starosedelac
Učlanjen(a)
26.11.2016.
Broj reagovanja
2.980
Horoskop
Strelac
Užasno se osećam. Da prekjuče nisam aktivirala ažuriranje Androida na maminom telefonu danas ne bih morala da tražim po netu kako da skinem ono "Google usluge se zaustavljaju", greškom sam joj deinstalirala Viber, sada ga teško vraćam...ceo tel je usporen...Grozno mi je.
Čekaj, Džudi, zbog usporenog telefona se užasno osećaš ili je to samo "ulje na vatru"?

Džudi72

Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.935
Horoskop
Lav
@šufnudla Mislim da je taj telefon koji je sada u servisu bio "ulje na vatru".

Loše se osećam zbog korone. Nisam bolesna ali niko mi odavno nije došao na kafu. Ne volim tu izolaciju jer sam navikla na socijalne kontakte, na druženje.

Jedva, ali zaista jedva čekam da dođe ta vakcina, da se polako te mere popuštaju i da se život vraća u normalu.

Strašno je kad razmišljam da li da idem kod frizera i kozmetičara ili ne, i kada..pošto rade do 17.00. To je besmisleno razmišljanje u normalnom životu.

Mislim da smo i mi, ali i ceo svet u vanrednom stanju, iako ono ne postoji zvanično.

Vrh Dno