• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Razmišljam trenutno o...

Njavica

Dreamer.
Starosedelac
Učlanjen(a)
07.08.2011.
Broj reagovanja
3.775
Horoskop
Devica
Al što mi čudno, što smo na gugl pretrazi uvek na prvom, ili bar u prva tri rezultata pretrage.

Njavica

Dreamer.
Starosedelac
Učlanjen(a)
07.08.2011.
Broj reagovanja
3.775
Horoskop
Devica
Ćaskanje kada se otkuca na guglu. Čudi me da nema pretrage za tim neke češće ili su to samo za ljude koji traže ona ljubavna dopisivanja :D

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.430
Horoskop
Ribe
Čitaju off line 😎 odvratni voajeri. Upijaju, otimaju, kradu a ne žele ili nemaju šta da daju za uzvrat. Fuj!

Insajder

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
05.04.2013.
Broj reagovanja
2.181
Horoskop
Ovan

tjah...gledao sam malo po netu, na yu portalu spisak foruma ulazio sam redno
jbt. sve pocrkalo...ili je pozatvarano ili se datumi upisa postova kreću još od pre Hrista

sa tom činjenicom, ne znam stvarno dal je uopšte i neka vajda reklamirati pošto je forumski život pao duboko u zaborav
a i nemam pojma zaista kako bi se moglo nešto uposliti u tu svrhu pošto je interesovanje očigledno opalo do daske,
za širu populaciju na internetu

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.892
Horoskop
Ovan
Na Yu portalu se nalazi link za Ćaskanja. I verovatno je jedini referal link koji imamo. :D
Jedina prava reklama su društvene mreže.

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.430
Horoskop
Ribe
Morate prvo da naučite da se ponašate „interaktivno“ da lajkujete, lepite emocije, komentarišete makar reč, dve...e onda možemo da pozovemo goste. Ko će da dođe ovde ako ćutite i pravite se mrtvi?

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.892
Horoskop
Ovan
Uticaj društvenih mreža je očigledan. I uglavnom je loš.

Insajder

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
05.04.2013.
Broj reagovanja
2.181
Horoskop
Ovan
Na Yu portalu se nalazi link za Ćaskanja. I verovatno je jedini referal link koji imamo. :D
Jedina prava reklama su društvene mreže.

da, video sam da postoji link ka forumu Ćaskanja na yu portalu
kojih godina su Ćaskanja imala najveću aktivnost po broju i aktivnošću članova ?

Njavica

Dreamer.
Starosedelac
Učlanjen(a)
07.08.2011.
Broj reagovanja
3.775
Horoskop
Devica
Pa da, od 2008 do 2012-15 su svi bili po forumima i onda su svi samo prešli na fejs i ostale društvene mreže

sovac

kafolenčić
Starosedelac
Učlanjen(a)
08.11.2019.
Broj reagovanja
1.102
Horoskop
Ovan
Njavičak a forumi su mnooogo bolji i od fejsa i od insta ja samo kad pogledam belinu fejsa nije mi dobro ono bre nema dušu :zbunjen:

Njavica

Dreamer.
Starosedelac
Učlanjen(a)
07.08.2011.
Broj reagovanja
3.775
Horoskop
Devica
Šta znam, valjda nas sve privuklo da saznamo šta rade ljudi oko nas i ostalo :D a i kad pogledaš, ne treba svi ni da budu na forumima :)

Insajder

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
05.04.2013.
Broj reagovanja
2.181
Horoskop
Ovan
što mi prva palačinka uvek izgleda kao da je izašla iz Bejruta...ali svaki put :banghead:

Insajder

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
05.04.2013.
Broj reagovanja
2.181
Horoskop
Ovan
sad mi lakše, Taco oči moje...bilduješ ?

Vrh Dno