Razmišljam trenutno o...

Beba

Poznata ličnost
Član
Kako mi ovaj moj život da, pa uzme, pa opet da, pa uzme... i tako već duže vreme. I kako da ne razmišljam kako će se taj niz završiti sa" da ili uzme";)

Beba

Poznata ličnost
Član
Kako kada se u postovima spominjem, citiram Gdju Blejz, to mi dodje ko da sam u školi...Aman , voliš da si komplikovana, posebna, e baš voliš:)
Ne planiraš da menjaš skoro ime?

šufnudla

Poznata ličnost
Član
Razmišljam kako se sutra preklapaju dva praznika, Nova godina i Očevi....prvi put neću imati koga da vežem...

maki

Poznata ličnost
Član
tome koliko boli zadaju ne izgovorene reči...ostaju zatvorene u dnu duše i pritiskaju...a tako bih rado i da imam priliku :ljut::ljut::ljut:....a onda nešto razmišljam...neki ljudi i ne zaslužuju da im se kaže bilo šta i kao što Bukovski napisa:
,,Kad zaćutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobedio. To znači da više nisi vredan mog vremena.,,
i tako...ćutim i dalje....

maki

Poznata ličnost
Član
tome da ,,savršenu vezu čine dvoje nesvršenih ljudi koji odbijaju da odustanu jedno od drugog.,,
da...sve je u odustajanju...i ponekad shvatimo koliko smo nekome malo značili po tom odustajanju...

maki

Poznata ličnost
Član
tome kako mi se na današnji dan poklapaju jedan mesec od jednog događaja i jedna godišnjica...:(

Beba

Poznata ličnost
Član
...o tome kako odgadjam da izvadim zub koji mi diktira ponašanje i ja mu to dozvoljavam...ali samo još malo!

Vrh