• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Rafa: Novak ima sreće jer se ne povređuje

jasna949

dežurna ćaskalica
Starosedelac
Učlanjen(a)
27.10.2010.
Broj reagovanja
2.926
Horoskop
Blizanci
Španski teniser izneo svoju teoriju o Đokovićevoj nepobedivosti​

056400773.jpg

Nekada prvi teniser sveta Rafael Nadal vratio se na teren posle sedmomesečne pause zbog povrede kolena.

Španac je uspešno prebrodio prvu prepreku na ATP turniru u čileanskom gradu Vinja del Mar, pobedivši u četvrtfinalu Argentinca Federika Delbonisa sa 6:3, 6:2.

Nadal je nakon meča u intervjuu za "L'Ekip" izjvio da nije gledao turnir Australijan open, na kom je srpski teniser osvojio trofej treći put uzastopn, a razlog je bio sasvim jednostavan - u Španiji nije bilo TV prenosa.

- Naši satelitski kanali su se promenili u januaru, pa nisam mogao da gledam, video sam samo neke delove. Šta reći? Đoković je dokazao da je veliki takmičar, fantastičan teniser i da se ne povređuje, što je sreća. On može da radi sve što hoće i sve mu polazi za rukom. Dajte meni dve godine bez povreda - rekao je Španac koji je istakao da mu je bilo izuzetno teško kada je shvatio da zbog povrede neće biti u stanju da nastupi na Olimpijskim igrama u Londonu.

trojka.rs
http://trojka.rs/sport/vratio-se-nadal-video

jasna949

dežurna ćaskalica
Starosedelac
Učlanjen(a)
27.10.2010.
Broj reagovanja
2.926
Horoskop
Blizanci
"Kralj šljake" ponovo "šljaka"

photosporttenisnadalnada.jpg

Rafael Nadal je na turniru u Sao Paulu osvojio prvi trofej posle sedmomesečne pauze. Kralj šljake je u finalu savladao sa 2: 0 (6:3, 6:2) Davida Nalbandijana i poručio glavnim konkurentima da uskoro mogu da očekuju njegov povratak u vrh. Trofej osvojen u Brazilu je 51. u karijeri za petog tenisera sveta.
Posle jedan sat i 18 munuta Nadal je podigao trofej u Sao Paulu. Rafa je u prvom setu iskoristio prvu priliku da uzme brejk i to u šestom gemu, kada je poveo sa 4:2, a potom je i na servis rivala okončao prvi set sa 6:2....

više na str:
http://www.e-novine.com/sport/sport-tenis/79174-Kralj-ljake-ponovo-ljaka.html

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.507
Horoskop
Ovan
A on se jadan navodno povređuje, rekao bih prekomernim unošenjem energetskih stimulansa. Juče sam gleda šeti set sa Đokovićem u Parizu, igrao ga je sa takvom količinom snagem kao da je meč tek počeo. Iskreno, sumnjam da se u njegovom sedmomesečnom odsustvu uopšte radilo o povredi kolena.

Vrh Dno