• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Pušenje ili zdravlje - biramo sami

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.886
Horoskop
Ovan
I što više igrica igraj. Ne misli na cigarete. Ako ti ponestane električne, uzmi naliv pero, a u patron stavi ulje, lepo gori. :D

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.430
Horoskop
Ribe
hoćem...i hoćem...i ako ne budem živela 100 godina, pišem žalbu :D

G

Gea

Gost
Biram Cigarete !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I stidim se :sorry::shy:

Nisam neki pasonirani pušač, pušim 4-5 cigareta dnevno. Pre sam pušila mnogo više, ali sam postepeno smanjivala .

T

Time

Gost
Ja cigarete ne podnosim, kao i svi "lečeni" pušači. Ostavio sam cigarete samo snagom svoje volje pre desetak i nešto više godina, bilo je dobro dok je trajalo :)

G

Gea

Gost
Ja sam prestala da pušim potpuo mesec dana ( silom prilike, jer sam bila u bolnici) i kući nastavila opet ...imam svinjski karakter za te stvari :kul:

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.886
Horoskop
Ovan
Sećam se kad si ostavio...

Takodje. Bila je nedelja, i dok smo pili jutarnju kafu saopstio sam zeni da vise ne pusim. Nepoverljivo je potvrdila.
Da, padale cestitke na forumu, kao da sam olimpijski pobednik.

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.886
Horoskop
Ovan
I ja sam mislio da nikada necu moci. Ali, jednostavno sam imao motiva, cvrsto resio i za sada uspeo. :)

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.886
Horoskop
Ovan
Kazu da je zavisnost za secerom jaca od nikotinske. Ako volis slatkise, testiraj sebe. :)

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.430
Horoskop
Ribe
Nema ništa lakše nego ostaviti cigarete. Ja sam ih ostavljala bezbroj x :D

Vrh Dno